FAQ  •  Registrovať  •  Prihlásenie

Predám zváračku CO2

<<

Raider

Obrázok užívateľa

fénix

Poslať 02 Jan 2013, 18:52

Predám zváračku CO2

Predam zvaracku co2 typ PP-315.21....bola kupena zo servisu po uplnom repase u mna na firme isla asi pol roka...predavam v podstate z dovodu nadbytocnosti......cena 600 eur...blizsie info prostrednictvom PM,alebo telefonicky:0914 205 304
Prílohy
DSCF5512.jpg
DSCF5509.jpg
<<

Raider

Obrázok užívateľa

fénix

Poslať 23 Jan 2013, 10:48

Re: Predám zváračku CO2

nikto nezvara? :d
<<

Tunki

Obrázok užívateľa

Offrouďák

Poslať 23 Jan 2013, 11:06

Ale kdeže.......... Každý by chcel zadarmo.

A podľa možnosti nejakú čínsku prskavku s tepelnou poistkou vydrbanou po dvoch minútach.
mobile junkyard
<<

jozef1974

Obrázok užívateľa

Trojkolkár

Poslať 25 Jan 2013, 17:38

raider: čo sa ti už nechce makať ?
<<

Raider

Obrázok užívateľa

fénix

Poslať 25 Jan 2013, 19:11

no styri zvaracky na jedneho zvaraca je zbytocne moc..a makat sa mi nechcelo nikdy ...ale vzdy sa nakonec nejak premozem :YMHUG:
<<

marek sk,lm

Štvorkolkár

Poslať 25 Jan 2013, 19:27

Daj blizsi popis, nie?
ampere, pri kolkych vie makat na 100%, posun - dvoj, stvorkladka, drot - potiahne 0,6 - 1,2mm?

Inak mal som cinu za lacika a zvaralo to suprovo, na 5kg drot, malo to "az" 1,5m dlhu hubicu :d ,takže šikan.
Teras mam CEA /to je PRSKAVKA!/,za 900 ecok a obcas mam pocit,ze ta cina varila lepsie...

Ta tvoja vyzera, ze je to poriadny industrial!
Keby som tak predal svoju mrdku...

A tolko gombikov sa da realne dobre nadstavit?Este ze to nema display, to by bol pre mna koniec...
<<

Kapo

Obrázok užívateľa

gazikár

Poslať 25 Jan 2013, 20:24

PP 315 je profi mašina, vyrobená v bývalých BEZ. Je to zvárací poloautomat. Čiže sa to dalo napojiť aj na automat a ten potom zváral. Priemer drôtu a výkon nie je podstatný, lebo prakticky nemá obmedzenie. :gkf_04:
Má to predvolitelné tri zváracie programy.....

A Raider predáva asi preto, že má viac zváračiek, ako penazí...a roboty. :gkf_08:
„Keď ráno vstaneš, poďakuj za ranné svetlo, za svoj život a silu. Poďakuj za jedlo a za radosť zo života. Ak nenachádzaš dôvod k vďake, hľadaj chybu sám v sebe."
(Tecumseh, Shawnee)

GR, PV3S S3 HR3001, gaz69....
<<

Raider

Obrázok užívateľa

fénix

Poslať 25 Jan 2013, 20:55

v podstate ako vravi Kapo :gkf_08:

aj ked keby slo o peniaze tak by som ju nedaval za cenu ktoru davam lebo je hlboko pod jej skutocnou hodnotou a v takych srackach zas nie som

ale nema u mna uz vyuzitie ,chcel som ju mat povodne ako pevnu zvaracku pri stole ..inak hlava sa da oddelit a zavesit trebarz nad ponk,ak das povedzme 4m chobot mas celkom slusny radius a mechanika posuvu drotu s tym problem ozaj nema..mal som to tak jeden cas na byvalej firme

mas moznost nastavit si povedzme tri programy zvarania ...zvaras napr 1mm plech a vzapati na to 20 mm platnu ..nemusis prestavovat ampere ani posuv ..urobis si to pred tym a pocas prace len precvaknes prepinac..ostatne funkcie su standardne ako pri vacsine prof zvaraciek

ale kedze uz nerobim ocelove konstrukcie ani nikoho nezamestnavam je de facto vacsinu casu nevyuzita ...na pracu po garazi pouzivam mensiu Formiku ,s kalibrom tejto masiny uz nie je velmi co zvarat ..aj ked s 0,8 drotom pri napr plecharine schova do vrecka hociktoru novsiu variantu .rovnako ako pri max vytazeni napr zvaranie Heb profilov 250 mm a vyzsie :d
<<

Kapo

Obrázok užívateľa

gazikár

Poslať 25 Jan 2013, 21:14

JA ešte dodám, že ak by sa niekto bál, že časom nezoženie na nu ND, tak mám tu jednu kompletnú na diely /aj origo schéma a manuál je k tomu/.
Je v podstate funkčná, ale chcela by drobnú opravu reg. výkonu, a nechce sa mi to dávať opravovať, lebo mám menšiu /táto sa mi nezmestí do garáže/, a na to moje mrdanie mi to stačí...
Za 100 eur by som ju pustil. Tolko mi minimálne dajú v šrote, je to naozaj riadna kvichta farebných kovov... :gkf_03:
„Keď ráno vstaneš, poďakuj za ranné svetlo, za svoj život a silu. Poďakuj za jedlo a za radosť zo života. Ak nenachádzaš dôvod k vďake, hľadaj chybu sám v sebe."
(Tecumseh, Shawnee)

<<

Kapo

Obrázok užívateľa

gazikár

Poslať 26 Jan 2013, 17:07

Toš, inak aj na Morave je servis, kde tieto zváračky stále servisujú a aj predávajú: http://www.svarecky.com/bazar-svarecek/pp-315/
(Tecumseh, Shawnee)

<<

marek sk,lm

Štvorkolkár

Poslať 28 Jan 2013, 21:33

No hodim nejake avyzo medzi chlapciska, tu na dedine, fkuse ma otravuju s vyfukmi a podobnymi ftakovinami, ak by tak - dam info.
<<

little pepe

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 29 Jan 2013, 14:46

ja zváračku CO2 chcem kupit , ale neviem či by to pre mna nebolo zbytočne výkonné a velké hovado.
vatšiniu chcem vyvárat plecharinu co bude treba
ale tie menšie "lidlové" asi nejaké HRUBšIE JOKLE / šasy a podobne/ nedokážu zvarit .
Pepe K160 3,3TD + Red Banditos Y60 4,2 D + Audi A6 2,5TD + Modre Punto - Mafianske vozidlo
Y60 GQ TD42 PICK UP vo výstavbe
"ked motor tak kladivo, ked smrad tak z diesla"
http://www.youtube.com/user/LittlepepeMYJAVA
<<

Raider

Obrázok užívateľa

fénix

Poslať 29 Jan 2013, 16:12

Pepku takto :

tie Lidlove by na nejake to sasi a jokel vykonovo aj stacili ale:ich slabina byva vacsinou jak my zvaraci hovorime v chobote ,cize v tom bazmeku v ktorom je vedeny drot k hubyci,a ktory byva spravidla pevnou sucastou zvaracky .Tie maju vacsinou dost chabu vydrz a konstrukciu ,rovnako to byva aj s posuvnym mechanizmom ,casom tam nieco povoli a potom to zacne drhnut a nepravidelne podavat drot ..a skonci to tym ze po par minutach to od jedu odrbes o zem ...doslova :d

Prerabka na normalnu eurokoncovku ci jak sa to vola ,cize to co je na zvarackach vyzsej triedy je sice mozna ale sakra pracna a vacsinou dost zapeklita zalezitost..a kedze coskoro zistis ze lepsie ako tahat masinu jak kacera za sebou okolo celeho auta je mat dlhsi chobot ,uz ked mas normalny konektor tak si ho tam kupis ..a zas bude slaba mechanika posuvu ..ja pouzivam 4,2m dlhy slauf /tr"" ..cize ma vacsinou vobec nezaujima kde je masina lebo dociahnem absolutne vsade ::Raider::
<<

little pepe

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 29 Jan 2013, 21:18

Raider píše:Pepku takto :

tie Lidlove by na nejake to sasi a jokel vykonovo aj stacili ale:ich slabina byva vacsinou jak my zvaraci hovorime v chobote ,cize v tom bazmeku v ktorom je vedeny drot k hubyci,a ktory byva spravidla pevnou sucastou zvaracky .Tie maju vacsinou dost chabu vydrz a konstrukciu ,rovnako to byva aj s posuvnym mechanizmom ,casom tam nieco povoli a potom to zacne drhnut a nepravidelne podavat drot ..a skonci to tym ze po par minutach to od jedu odrbes o zem ...doslova :d

Prerabka na normalnu eurokoncovku ci jak sa to vola ,cize to co je na zvarackach vyzsej triedy je sice mozna ale sakra pracna a vacsinou dost zapeklita zalezitost..a kedze coskoro zistis ze lepsie ako tahat masinu jak kacera za sebou okolo celeho auta je mat dlhsi chobot ,uz ked mas normalny konektor tak si ho tam kupis ..a zas bude slaba mechanika posuvu ..ja pouzivam 4,2m dlhy slauf /tr"" ..cize ma vacsinou vobec nezaujima kde je masina lebo dociahnem absolutne vsade ::Raider::

dik za polopatistické vysvetlenie ako lama v tejto obblasti ma sčasti zasvatilo do tematiky.
kedže som maximalista ma celkom tá tvoja co2 zajíma ale zatim si ju nemožem dovolit vykešovat gkf_11:
hladam neco schopné kolem 300e na čo ruka 10 ročného číňana nesáhla. ::Raider::
Pepe K160 3,3TD + Red Banditos Y60 4,2 D + Audi A6 2,5TD + Modre Punto - Mafianske vozidlo
<<

Raider

Obrázok užívateľa

fénix

Poslať 29 Jan 2013, 21:42

no to bude treba trochu stastia ale nemozne to nie je ...myslim ze pre tvoju potrebu okolo aut a nieco z dvora staci napr.formica 169,alebo nieco v tej kategorii..autoklampiarcina a sem tam nejaky plot alebo branka ,3mm plech uplne v pohode......na kolajnice a ocelove konstrukcie to uz ovsem nie je..osobne pouzivam 249 tku a spokojnost :gkf_08:
<<

little pepe

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 18 Feb 2014, 14:38

tak uz je PP-315.21 doma Dyk za dovoz Rajder
<<

MoostanQue

Obrázok užívateľa

mašinista

Poslať 19 Feb 2014, 20:56

Tak, až budem potrebovať pozvárať most, tak viem na koho sa obrátiť /ka::
<<

Jojo GR

Obrázok užívateľa

Spolujazdec

Poslať 20 Feb 2014, 22:08

Gratulujem ku kupe COčka draku :gkf_08:

Späť na Bazár

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť