FAQ  •  Registrovať  •  Prihlásenie

KALENDAR OFFROAD TRIALU 2013

<<

Robo kop

Bruchoplazník

Poslať 18 Dec 2012, 09:24

KALENDAR OFFROAD TRIALU 2013

Ahoj te dal som spolu s priatelmi Čechmi dohromady nejake terminy na buducu sezonu zatial su iste iba styri zavody vyznacene cervenou tie ostatne som nastavil tak aby sa dalo odjazdit obidva pohare tuto sezonu budeme mat styri spolocne zavody dva na slovensku a dva v cechach vsetky ostatne podmienky budu vcas oznamene

23.-24.marca MOTESICE???????
13.-14.aprila ŽATEC
11-12.maj ČADCA

8.-9.jun TANVALD
29.-30.6 BREZNO
3.-4.august TALIANSKO
14.-15.sptember ZILINA
5.-6.oktober ?????
16.-17.noveber BRATISLAVA
Naposledy upravil Robo kop dňa 18 Dec 2012, 15:03, celkovo upravené 2
<<

Silver

Spolujazdec

Poslať 18 Dec 2012, 12:05

Re: KALENDAR OFFROAD TRIALU 2013

Ten neskory november som dufal ze uz nebude. Pamatam si ze prvy rocnik offroadtrialu na Slovensku koncil cca 15 oktobra vo Vysnom Slavkove. Kazdy rok sa terminy presuvaju blizsie k zime. Tento rok sme zazili dva krat sneh (prve Brezno a predposledna Brezovica a peknu kosu aj v Bratislave. Mne by sa pacili terminy :
31.8-1.9. Zilina
28.-29.9 ???(Vychod ?)
19.-20.10 Bratislava
To je len moj nazor co zimu moc nemusim. Mam rad trial ked je to o zabave v dobrom pocasi. To sa sice vybrat neda,ale aspon tomu trocha pomoct skorsim terminom.Alebo len ja som taky fajnovy. A ostatni aky je vas nazor?
A pokial viem Motesicky trial bol vzdy spojeny s dalsou akciou jazdeckeho klubu co dodalo akcii vacsiu grandioznost a vdaka tomu aj divacka navstevnost bola vacsia.Pokial je moznost usporiadat akciu v termine ked bude akcia aj ich klubu tak skoda to nevyuzit.
Co vy na to?
<<

Robo kop

Bruchoplazník

Poslať 18 Dec 2012, 14:59

preto som to tu zavesil aby sme to nejako spolu doladili Brezno chcem v lete lebo je tam zima a motesice na jar lebo je tam teplejsie so zilinou neurobim nic lebo je dohodnuta s cechmi a este by tam mal pribudnut jeden cesky pretek zatial je tam tanvald ale mozme si vybrat Krnov sa 2013 nekona takze nejdem zatial nic menit cakam na vase odozvi aby to vyhovovalo vsetkym a samozrejme som sa to snazil nastavit aby ty ktori chcu jazdit obiva pohare nemali problem.

PS este stale sa da vsetko zmenit okrem Cadce a Ziliny to je uz aj v ceskom kalendari a samozrejme chcem aby sme isli do ciech este pred europou aby sme boli skusany v o vacsej konkurencii .
<<

Reno

Obrázok užívateľa

Trojkolkár

Poslať 19 Dec 2012, 00:05

Podľa mňa dobrý nápad presunúť Brezno na leto a Motešice na začiatok sezóny,aspoň
sa tam neuvaríme,ale čo ma trápi,že nebude Krnov.Škoda lebo terén tam bol super a
aj zázemie bolo O.K.Žatec no to je kua ďaleko,ale čo už,aspoň tam je u Klemakov
zábava.Ale,čo ma zaujalo je vzorec pretekov(predtým 4 pred ET a 4 po) teraz
5 pretekov pred Európou.Znamená to nejaký frontálny útok na európske pódiá ???
:drive: :gkf_12: /ví""
<<

Robo kop

Bruchoplazník

Poslať 19 Dec 2012, 07:07

Reno píše:Podľa mňa dobrý nápad presunúť Brezno na leto a Motešice na začiatok sezóny,aspoň
sa tam neuvaríme,ale čo ma trápi,že nebude Krnov.Škoda lebo terén tam bol super a
aj zázemie bolo O.K.Žatec no to je kua ďaleko,ale čo už,aspoň tam je u Klemakov
zábava.Ale,čo ma zaujalo je vzorec pretekov(predtým 4 pred ET a 4 po) teraz
5 pretekov pred Európou.Znamená to nejaký frontálny útok na európske pódiá ???
:drive: :gkf_12: /ví""

nie je to myslene ako utok kludne mozme ten tanvald vynechat a dat nejaky iny zavod v cechach ale myslim ze pred europou treningu nikdy nikdy neni dost.cakam stale viec ohlasov aby som to mohol nejako rozlusknut hned po novom roku .
<<

Reno

Obrázok užívateľa

Trojkolkár

Poslať 19 Dec 2012, 10:45

Ako sa vyjadrili CZ posádky,tak Tanvald bol extrémne devastačný(zo 6 posádok v S-ku
dokončili pretek 2),čo pred ET nieje moc dobré,ale na druhej strane natrénovať
si extrémy a ísť do Talianska pripravený môže byť užitočné. /zm"""
<<

Silver

Spolujazdec

Poslať 19 Dec 2012, 13:43

Naco tolko treningu.Ved sa hovorilo ze v Taliansku bude trate nenarocne.My budeme trenovat masaker a na lahkych tratiach pohorime.
Ja by som navrhoval ten marcovy pretek v Motesiciach dat namiesto toho Tanvaldu v juni.(zaciatkom juna este nie je take teplo)Tym padom by sa sezona zacinala pretekom v Zatci v aprili a pred Eurotrialom by boli 4 preteky. Potom dat nieco na koniec augusta napr Vychod,bude tam este teplo .
Potom teda ta Zilina,dalej ten termin 5-6.10 (napr Brezno ,perfektne zazemie el. voda.toalety,obcerstvenie) a ta bratislava by sa nedala urobit napr na konci oktobra?
Moj navrh,ak je realna dostupnost lokalit.
1.pretek 13.-14.4 Zatec
2.pretek 11.-12.5 Cadca
3.pretek 8.- 9.6 Motesice (alebo Brezno)
4.pretek 29.-30.6. Brezno (alebo Motesice)
Eurotrial 3.- 4.8
5.pretek 31.8.1.9 Vychod (Brezovica,V.Slavkov)
6.pretek 14.-15.9 Zilina
7.pretek 5.- 6.10 Brezno
8.pretek 26.- 27.10 Bratislava
(8.pretek 2.-3.11 Bratislava)
Sice je pravda ze ten Tanvald by sa kryl s Motesicami ale kto chce jazdit aj cely Cesky pohar tak v Ceskom sa aj tak 1 pretek odpocitava a kto z Cechov by chcel jazdit obidva mastraky tak musi prist radsej do Motesic ( Miro tam uz davno tuzil prist) Ostatne preteky sa nekryju,takze v pohode pre vsetkych.
<<

Reno

Obrázok užívateľa

Trojkolkár

Poslať 19 Dec 2012, 21:29

Prešiel som si ten návrh Ivových termínov a v podstate s tým môžem súhlasiť.
Príliš natiahnutý seriál pretekov mi moc nevyhovuje a zima detto.V jarnej časti
sú dokonca aj dosť dlhé medzery medzi MSR a MCR na dolaďovanie a opravy.V jesenných
termínoch je to síce viac nahustené,ale myslím,že by sa to dalo zvládať.To je ale len
môj názor.Zatiaľ príliš veľa návrhov nepadlo,tak do toho nech je z čoho vyberať.
A samozrejme ako budú prístupné vybrané lokality pre našu úchylku to neovplyvníme :gkf_08:
<<

Robo kop

Bruchoplazník

Poslať 20 Dec 2012, 07:10

vies co sa mi lubi ze to tu upeceme my traja a celu sezonu budu ostatny p.....ť ktory chuj vymyslel taketo terminy ze.Musime ale mat dva v cechach.Ja suhlasim ze zacneme v aprili lebo stavam nove auto aj tak nebudem stihat.Len som myslel ze sa rozjazdime doma.Nechame este chvilu casu teraz asi nikto nechodi na forum sa kazdy doma pecie ,vari a tak :ymblushing:
<<

Silver

Spolujazdec

Poslať 20 Dec 2012, 09:29

Presne na to som myslel aj ja jak budu hundrat,ale aj tak by tu na vymyslanie toho moc nebolo.Jasne ze som zvedavy aj na nazor ostatnych zaujemcov,ale nada mi aby som nedal dalsi navrh. Aspon bude z coho vyberat. Ked teda maju byt v Cechach dva preteky tak dalsi navrh je;
1.pretek 13.-14.4 Zatec
2.pretek 11.-12.5 Cadca
3.pretek 8.- 9.6 Brezno
4.pretek 29.-30.6.Motesice
Eurotrial 3.- 4.8
5.pretek 31.8.1.9 Brezno
6.pretek 14.-15.9 Zilina
7.pretek 12.-13.10 Cechy (miesto este neurcene)
8.pretek 26.- 27.10 Bratislava
(8.pretek 2.-3.11 Bratislava
Vzhladom k tomu ze maju byt dva zavody v Cechach tak by som teda kvoli velkej vzdialenosti Vychod nahradil Breznom ,co by aj pre rozhodcov bolo relativne blizko alebo urobme pretekov len 7.
<<

iris

Špión

Poslať 20 Dec 2012, 17:28

Tak jsem si odskočila od pečení a jestli můžu tak bych se taky vyjádřila k termínům.
Pokud by to bylo možné aby se termíny nekryly :gkf_12: , za prvé se ještě neví jestli se u nás bude jeden závod škrtat - pravděpodobně ne po letošní zkušenosti, ale i tak to není důvod k vynechání závodu protože nikdy nevíš kdy se co pokazí .
Co se týče Tanvaldu moc bych vám ho doporučila , zejména na tréning PM super terén , podobný velmi Krnovu jen trochu více kamenitý (dá se říct že momentálně nejlepší terén u nás) , sice náročný ale zajímavý ,to že minule jsme nedojeli že selhala technika je věc druhá , ale jinak tam my určitě pojedem . Také zázemí skvělé , elektrika , sprchy a pod .
Když se podíváte na Google tak terén v Itálii možná bude podobný jsou tam lesy a lom takže nevím škoda na to v Tanvaldu nepotrénovat .
Taky by más zajímalo jak to bude se startovným , když v podstatě 4-5 závodů bude společných , tak by chtělo zamyslet se na výši startovného , když si vlastně nezajezdíme závody navíc ale měli bychom platit 2x , tak to bude málo muziky za moc peněz , asi bychom zvažovali jestli to má cenu .
Tak prosím bud nechejte Tanvald a nebo to Brezno posuňte třeba o týden ,na vyhlášení jste slibovali že se závody nebudou krýt , tak to zkuste nějak vymyslet .

Jinak přejem všem krásné Vánoce a do Nového roku vše nej , co nejméně poruch na autech a co nejvíce pohárů do vitrínek Irena a Mirek
<<

Tonda Kofola

Spolujazdec

Poslať 21 Dec 2012, 19:41

I já se přidávám s přáním krásných Vánočních svátků a v Novém roce 2013 přeji všem hodně zdraví a štěstí a pevné poloosy pro soutěžící posádky. :gkf_08:
<<

Robo kop

Bruchoplazník

Poslať 23 Dec 2012, 08:07

iris píše:Tak jsem si odskočila od pečení a jestli můžu tak bych se taky vyjádřila k termínům.
Pokud by to bylo možné aby se termíny nekryly :gkf_12: , za prvé se ještě neví jestli se u nás bude jeden závod škrtat - pravděpodobně ne po letošní zkušenosti, ale i tak to není důvod k vynechání závodu protože nikdy nevíš kdy se co pokazí .
Co se týče Tanvaldu moc bych vám ho doporučila , zejména na tréning PM super terén , podobný velmi Krnovu jen trochu více kamenitý (dá se říct že momentálně nejlepší terén u nás) , sice náročný ale zajímavý ,to že minule jsme nedojeli že selhala technika je věc druhá , ale jinak tam my určitě pojedem . Také zázemí skvělé , elektrika , sprchy a pod .
Když se podíváte na Google tak terén v Itálii možná bude podobný jsou tam lesy a lom takže nevím škoda na to v Tanvaldu nepotrénovat .
Taky by más zajímalo jak to bude se startovným , když v podstatě 4-5 závodů bude společných , tak by chtělo zamyslet se na výši startovného , když si vlastně nezajezdíme závody navíc ale měli bychom platit 2x , tak to bude málo muziky za moc peněz , asi bychom zvažovali jestli to má cenu .
Tak prosím bud nechejte Tanvald a nebo to Brezno posuňte třeba o týden ,na vyhlášení jste slibovali že se závody nebudou krýt , tak to zkuste nějak vymyslet .

Jinak přejem všem krásné Vánoce a do Nového roku vše nej , co nejméně poruch na autech a co nejvíce pohárů do vitrínek Irena a Mirek

startovne sme este neuzavreli ale urcite sa nebude platit dva razi a jazdit iba raz to sa nemusis bat .
<<

gazur lubomir

Obrázok užívateľa

Trojkolkár

Poslať 03 Jan 2013, 12:26

no keď sa na to dívam,2xčechy -iba preprava zhruba štartovné na celý rok.no ak nezoženiem nejakú dobrú dušu čo nás podporí,neviem,neviem
Suzuki samurai na všetky spôsoby http://www.offroadklubzbynov.estranky.sk/ ĽUBO GAŽÚR AUTO-MOTO-OFF ROAD,s.r.o.0905950274
http://www.odevy-apis.sk/
<<

IvoLUCKY

Obrázok užívateľa

Štvorkolkár

Poslať 04 Jan 2013, 13:04

takze ako ?

add Motesice :
- trial tu zacinal v augustovom termine v ramci kazdorocnej akcie Offroad vs kôň (hundrali ti ktori chceli "volne" pojazdenie)
- potom sme dva rocniky trialu dali na koniec juna separatne (a to sa odzkadlilo malou divackou ucastou)

ale rad zorganizujem akciu v termine vseobecne uspokojivom = je to na vas
ja sa mozem uz teraz tesit a dufam , ze sa terminovo netrafite zase do nejakej mojej SC do zahranicia :-)
off the road
<<

asderf

Obrázok užívateľa

Trojkolkár

Poslať 04 Jan 2013, 23:06

noo žatec a tanvald sa mi zdajú trochu ďaleko, ale čo už, tam príde zo slovenska max 7 posádok, či to stojí za to
a či by sa namiesto druhého brezna nenašla nejaká nová lokalita, trebárs partizánske, bol tam LR zraz a pochvalovali si chalali aj organizáciu aj pojazdenie,
pre roba kontakt Gusto Partizanske tel.: 00421908513037 video z areálu od 1:45 http://www.youtube.com/watch?v=xFoFyiFBblo
<<

nafťák

Obrázok užívateľa

Offrouďák

Poslať 04 Jan 2013, 23:23

Chlapci nechcem vám do toho rýpat ale čo keby ste oslovili niekoho na MO možno by vám povolili vo VTSU-záhorie ,lokality sú tam perfektné či už na náklony alebo na silu motora.Ked tam možu byt šeliaké iné akcie /Sahara,Slovenské piesky,zraz jeep klubu ...../ :gkf_05: Ale ako už sa spomína na inej téme /čo ma nasralo či ako sa to volá/na slovensku JEDNY MOŽU A DRUHY NIE :gkf_09: Ale držím vám palce.
tč:0948529545
<<

Robo kop

Bruchoplazník

Poslať 06 Jan 2013, 12:46

Takze po dlhom zvazovani som vymyslel kompromis urobime 8 zavodov a jeden ten najhorsi by sa odrataval co poviete na taku alternativu bude aj vlk sity aj koza cela myslim ze by sa dalo takto pomoct tym co sa im cechy zdaju daleko aj tym ktory chcu aby mohli zabojovat v celkovom poradi,lebo aspon jedny cechy zvladne kazdy ci?

ps:prispevky potrebujem do konca tyzdna lebo v pondelok chcem temu kalendar uzavriet.
<<

Reno

Obrázok užívateľa

Trojkolkár

Poslať 06 Jan 2013, 19:22

Dnes je koniec týždňa :104:
<<

Robo kop

Bruchoplazník

Poslať 06 Jan 2013, 19:47

Reno neryp myslel som buduceho ved som to tu dnes dal ma to v noci napadlo :gkf_08:
Ďalší

Späť na Eurotrial

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia