FAQ  •  Registrovať  •  Prihlásenie

KALENDAR OFFROAD TRIALU 2013

<<

Reno

Obrázok užívateľa

Trojkolkár

Poslať 06 Jan 2013, 19:57

Re: KALENDAR OFFROAD TRIALU 2013

Ja viem,ale nedalo mi :d :d :d
<<

Tonda Kofola

Spolujazdec

Poslať 07 Jan 2013, 09:21

Robo kop píše:Takze po dlhom zvazovani som vymyslel kompromis urobime 8 zavodov a jeden ten najhorsi by sa odrataval co poviete na taku alternativu bude aj vlk sity aj koza cela myslim ze by sa dalo takto pomoct tym co sa im cechy zdaju daleko aj tym ktory chcu aby mohli zabojovat v celkovom poradi,lebo aspon jedny cechy zvladne kazdy ci?

ps:prispevky potrebujem do konca tyzdna lebo v pondelok chcem temu kalendar uzavriet.

Robo máš SZ a zdravím i všechny ostatní :gkf_08:
<<

iris

Špión

Poslať 07 Jan 2013, 20:00

Robo kop píše:Takze po dlhom zvazovani som vymyslel kompromis urobime 8 zavodov a jeden ten najhorsi by sa odrataval co poviete na taku alternativu bude aj vlk sity aj koza cela myslim ze by sa dalo takto pomoct tym co sa im cechy zdaju daleko aj tym ktory chcu aby mohli zabojovat v celkovom poradi,lebo aspon jedny cechy zvladne kazdy ci?

ps:prispevky potrebujem do konca tyzdna lebo v pondelok chcem temu kalendar uzavriet.

Já nevím to je na zvážení ,po několikaletých zkušenostech kdy se závody odčítali i neodčítali je lepší závod neodečítat , jak k tomu přijdou ti co jezdí poctivě celou sezonu investují čas a peníze a pak se jim škrtnou body. Taky pro pořadatele to znamená že na závody které jsou trochu z ruky přijede málo posádek . (viz loňský Krnov, kde z Čech skoro nikdo nepřijel). Ale je to na vás - za nás snad jen prosím aby se datumy závodů nepřekrývali s MČR. Je to těžké vyhovět všem tak mnoho zdaru při rozhodování gkf_11:
<<

spider

Obrázok užívateľa

Špión

Poslať 07 Jan 2013, 20:08

Dobry, co sa tika kalendara. Po čeknuti prispevkov by som ja navrhoval vsetky preteky riesiť v ramci zilinskeho kraja. Sak 80% pretekarov je odtial, v dobe krizi kazdy setri korunu, su medzi nami aj taky, ktory rataju s kazdou korunou a naco ist niekde inde.

Spravme si sami sebe sami pekne preteky aj v rovnakych lokalitach 4 pred letom a 4 na jesen.

Moj navrh je:

motesice
cadca
brezno
zilina

eurotrial

motesice
zilina
cadca
bratislava

neviem ale podla mna do ciech pojde malokto a bude to o nicom superenie. Ak date cz pojdem ja s tim nemam problem ale bude ma hnevat ze sa mozno timto krokom nieco vyborne rozbehnute rozpadne a ze celkove bodovanie nebude v stave bodov ucasti vsetkych pretekarov. Ale ak nedostanem pohar :-) ako v krnove ze sa to dalo do jedneho zavodu a len sa vyhlasilo zvlast SR pohar :gkf_04: urcite nejdem! Ja som zberatel /ví"" :gkf_04:

Prosim Vas timto o zvazenie celkovej situaci doby aka je a upravit tak aj kalendar slovak pohar 2013 v offroad triale. Tesim sa na vsetkych.

A co sa tika divakov a nadsencov aj v softe tak tych je najviac tu naokol takze aj ucast bude vysoka! Len si spomente , kolko ich bolo v Ziline. :gkf_03:

offroadtrialu zdar, idem do dielne chystat auto
Nissan Patrol Y60 expedition, Suzuki Samurai 1,6 trial special,
<<

Herman

Štvorkolkár

Poslať 07 Jan 2013, 20:35

Peter mas pravdu ta kriza tento rok zamiesa kartami no ten tvoj model asi nebude reálný. Mne tie Čechy moc nevonaju lebo to je daleko ale ak budu love idem ak nebudu nejdem. Já Ku kalendaru pripomienky nemam, skusim sa mu prisposobit. Tesi ma ze v ziline mame spojeny pretek
<<

gazur lubomir

Obrázok užívateľa

Trojkolkár

Poslať 08 Jan 2013, 14:25

ja by som bol ťiež rád,keby boli preteky čím bližšie,ale skusiť nový terén tiež neni na škodu.škrtať jeden pretek-s tým nesúhlasím veď keď už si dá niekto námahu,čas a prostriedky do preteku a na konci sezóny to má len tak šktrtnúť?osobne by mi to bolo ľúto,lebo ten škrtnutý pretek som mohol stráviť s rodinou ,ktorú som o ten čas obral mojím koníčkom.doba je zlá a budem rád ak sa mi podarí dorobiť auto a absolvovať sezónu 2013.s pozdravom Ľubo
Suzuki samurai na všetky spôsoby http://www.offroadklubzbynov.estranky.sk/ ĽUBO GAŽÚR AUTO-MOTO-OFF ROAD,s.r.o.0905950274
http://www.odevy-apis.sk/
<<

Matej259

Obrázok užívateľa

Začiatočník

Poslať 08 Jan 2013, 19:52

Tak aj som za preteky tu v okolí. Čechy sú strašne ďaleko takže to asi nedokážem utiahnúť. Tak ale čo už :D kalendáru sa budem snažiť prispôsobiť a dúfam, že odjazdím čo najviac pretekov :d
<<

Reno

Obrázok užívateľa

Trojkolkár

Poslať 08 Jan 2013, 22:14

To odrátavanie jedného preteku mi tiež moc nevonia,a ako píše Irenka na MČR sa
to tiež odrazilo dosť kontroverzne.Je mi jasné,že niekomu to môže vyhovovať a
niekomu nie,ale môj názor je,že kto chce vyhrať musí pretekať a nie odrátavať.
Čo sa týka tých Petrom navrhovaných lokalít,bolo by to krásne mať preteky za
humnom,aj mne by sa to páčilo,ale bohužial,to asi nie je reálne.Divákom sa to tiež
páči,ale priznajme si,4 preteky v jednej lokalite za sezónu,nezunuje sa im to???
P.S Robo,máš kua ťažkú úlohu zladiť to ku spokojnosti všetkých :gkf_08:
<<

tulo

Obrázok užívateľa

Spolujazdec

Poslať 08 Jan 2013, 22:52

Nechcem Vam do toho moc kecat, ale ked si to urobite vo Vasom regione (ZA-CA), ako chcete potom tento sport rozsirit po celom Slovensku?
Alebo o to tu nejde?

Tiez je vhodne spocitat, kolko budu stat naklady na dopravu na jednotlive preteky, ked som to spocital ja, tak dva preteky v Cechach su 2000km + 2000km ak by som chcel ist ako divak na ET + 8 x startovne na MSR + doprava z madarov (SA) na preteky po SR + ine

....nehovorim, ze to nezvladnem, ale je to celkom slusny zahul ;)

Ak mozem povedat za seba, pacilo by sa mi, keby sa pretekeky MSR organizovali po celom Slovensku, aby sme ziskali co najviac priaznivcov tejto uchylky :d

Viem ze tych miest nie je vela, ale tam kde zvladnu off zraz by mozno zvladli aj trial, ci? Ale je fakt, ze nepoznam vztahy v tejto komunite....
<<

Robo kop

Bruchoplazník

Poslať 09 Jan 2013, 08:20

tulo píše:Nechcem Vam do toho moc kecat, ale ked si to urobite vo Vasom regione (ZA-CA), ako chcete potom tento sport rozsirit po celom Slovensku?
Alebo o to tu nejde?

Tiez je vhodne spocitat, kolko budu stat naklady na dopravu na jednotlive preteky, ked som to spocital ja, tak dva preteky v Cechach su 2000km + 2000km ak by som chcel ist ako divak na ET + 8 x startovne na MSR + doprava z madarov (SA) na preteky po SR + ine

....nehovorim, ze to nezvladnem, ale je to celkom slusny zahul ;)

Ak mozem povedat za seba, pacilo by sa mi, keby sa pretekeky MSR organizovali po celom Slovensku, aby sme ziskali co najviac priaznivcov tejto uchylky :d

Viem ze tych miest nie je vela, ale tam kde zvladnu off zraz by mozno zvladli aj trial, ci? Ale je fakt, ze nepoznam vztahy v tejto komunite....

to mas pravdu ja nechcem aby sa preteky konali v jednej lokalite chcem aby sa jazdilo po celom slovensku a cechy som zakomponoval do programu hlavne preto ze tam sa jazdi trial omnoho dlhsie a oni pridu knam tak sa chcem revanzovat a chcem aby chalani jazdili aj v tvrdej europskej konkurencii lebo tou cesi su este som nic neuzavrel .
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 09 Jan 2013, 18:08

Reno píše:To odrátavanie jedného preteku mi tiež moc nevonia,a ako píše Irenka na MČR sa
to tiež odrazilo dosť kontroverzne.Je mi jasné,že niekomu to môže vyhovovať a
niekomu nie,ale môj názor je,že kto chce vyhrať musí pretekať a nie odrátavať.
Čo sa týka tých Petrom navrhovaných lokalít,bolo by to krásne mať preteky za
humnom,aj mne by sa to páčilo,ale bohužial,to asi nie je reálne.Divákom sa to tiež
páči,ale priznajme si,4 preteky v jednej lokalite za sezónu,nezunuje sa im to???
P.S Robo,máš kua ťažkú úlohu zladiť to ku spokojnosti všetkých :gkf_08:

Podľa mňa všetko je super len aj ja si myslím / môj názor/ že to odrátávanie preteku nie je až tak dobrá voľba, len nech si pekne všetci všetko odjazdia, zo skúsenosti od Čechov vieme / a ako píše náš trialový šéfko sú skúsenejší a tak si treba od skúsenejších brať príklad/, že takéto veci plodia hádky a špekulácie aj tunelovanie :gkf_05: . Pekne každý si svoj majstrovský titul musí poctivo zaslúžiť a hotovo. Ten je majster kto ukáže čo je v ňom a nie špekulant - hoci toto povolanie je na Slovensku snáď najrozšírenejšie ale za to my nemôžeme. Neviem ako tak vidím všetko je už takmer odsúhlasené jednohlasne myslím miesta a čo sa odrátavania týka tak tam zatiaľ prevažuje NIE nad ANO. ČI? Inak sa teším že po Vianociach ste zas akční. Tak všetko dobré a nech vám to jazdí viac ako božsky celý rok :gkf_14:
<<

Silver

Spolujazdec

Poslať 10 Jan 2013, 12:20

Tak prispievam aj ja svojim nazorom.
System skrtania si jedneho preteku v jednej sezone bol v motoristickom sporte zavedeny kvoli tomu aby pri vacsom pocte pretekov v sezone kazdy pretekar mal zapocitany rovnaky pocet zavodov.Ratalo sa tu hlavne s moznostou ked pretekar ochorie a preteku sa zucastnit nemoze. System vacsina pretekorov neuznava aj ked tento system kvoli svojmu ucelu niekomu pomohol. Zacal sa zneuzivat sposobom ked sa niekomu chce jeden pretek vynechat z dovodu napr.financie. V konecnom hodnoteni sa na konci zezony moze poradie premiesat ze zas len mozu vznikat dovody k odlakaniu ludi z aktivneho pretekania.
Ak uz tie dva zavody v Cechach maju byt, dalo by sa to este riesit takym sposobom ze sa vyhlasi pre Slovensky serial 7 zavodov miesta presne urcene s jednym Ceskym a ten druhy Cesky si moze odjazdi len kto chce a do Slovenskeho serialu sa mu pripocita ten lepsie zajazdeny. Toto moze pretekarov prilakat k tomu ked ten prvy Cesky zajazdi zle,tak ma moznost si ho opravit. Aby to bolo naozaj presne, tak aj bodovanie by malo byt spolu s Cechmy a nie Slovaci svoje a Cesi svoje.Pri konkurencii ktora je pri tychto spolocnych pretekoch to bude spravodlive a kazdy si odnesie tolko bodov,na kolko skutocne ma. Takze ak aj Cesi pridu na Slovensko minimalne raz tak sa mamr na co tesit.
Co vy na to?
Naposledy upravil Silver dňa 10 Jan 2013, 16:06, celkovo upravené 1
<<

Robo kop

Bruchoplazník

Poslať 10 Jan 2013, 14:59

Ivo takto nejako som to aj ja v hlave uzavrel s tym ze to bodovanie nie je uplne dobre ale to este doladime ja by som to nechal ako po starom proste zuzana ked bude robit vysledky tak cehov odial akokeby vymaze aby to bol ciste slovensky pohar lebo by myslim vznikali zas hadky lebo ked sa zucasnim v cechach a pokazi sa mi auto nebudem stvrty ale osmy tak sa my to zda nespravodlive ked su na slovensku styri posadky ci? tie body budu strasne chybat a nemas sancu ich dobehnut .
<<

Silver

Spolujazdec

Poslať 10 Jan 2013, 20:40

Robo kop píše:Ivo takto nejako som to aj ja v hlave uzavrel s tym ze to bodovanie nie je uplne dobre ale to este doladime ja by som to nechal ako po starom proste zuzana ked bude robit vysledky tak cehov odial akokeby vymaze aby to bol ciste slovensky pohar lebo by myslim vznikali zas hadky lebo ked sa zucasnim v cechach a pokazi sa mi auto nebudem stvrty ale osmy tak sa my to zda nespravodlive ked su na slovensku styri posadky ci? tie body budu strasne chybat a nemas sancu ich dobehnut .

No neviem ,neviem. ak sa maju body pisat takto,co potom ti co chcu jazdit oba serialy.Budu platit 2x start,alebo pred pretekom zahlasi ze chce aby sa mu body ratali do oboch serialov? Zas mozu vznikat spekulacie,ked niekto niekomu povie ,"Ty pocuj nemohol by si sa prihlasit na tento pretek aj do Slovenskeho,resp.Ceskeho pomohol by si mi tym vsak nabuduce pomozem ja tebe" alebo podobne. Mali sme tento rok tri Ceske posadky, v Bratislave dokonca styri,takze zas v tom moze vznikat chaos. Aj minuly rok v Cadci si sa pytal po odjazdenej sobote ze co my na to ak by sa dodatocne prihlasila jedna Ceska posadka aj do Slovenskeho.Bolo to sice pekne ze si pohare brali aj Cesi aj Slovaci,ale ja si myslim ze ked tento rok budu minimalne tri spolocne preteky tak aj bodovanie by malo byt spolocne a tak isto aj odmenovanie.Ked chceme byt konkurencieschopni tak treba aj tak jazdit a pocitat aj s moznostou ze auto sa pokazit moze a preto zvolit taku taktiku aby riziko pokazenia bolo minimalne. Vsak naco potom spolocny pretek ked proti nim nebudem bojovat, len akoze? To bodovanie sa mi stale,nepozdava. Dalsi priklad: V novej lokalite sa do kategorie O prihlasi napr 5 novych posadok a Jozovi sa napriklad pokazi Vitara. Tie posadky sa dalsich pretekov nezucastnia ale body sa im zapocitaju.Joza pripravia minimalne o 5 alebo viac bodov,ktore potom ako dobehne? Uz vidim ako bude pi....t. Bohuzial preteky su preteky a s tym by mal kazdy pocitat.Cim budu pravidla komplikovanejsie tym viac sporov bude vznikat. Malo by to byt jednoduche a prehladne. Pri medzinarodnom preteku si kazdy zaplati startovne ktore urci usporiadatel preteku a body si zarata kazda zucastnena posadka podla celkoveho umiestnenia do Slovenskeho aj do Ceskeho majstraku podla bodovacieho systemu prislusnej krajiny. Jednoduche a spravodlive bez akejkolvek moznosti spekulacie pre kazdeho rovnaky meter. Su to otvorene majstrovstva,co znamena pri kazdom preteku lubovolny pocet prihlasenych aut v kazdom preteku.Ak chceme jazdit len my co jazdime pravidelne tak treba vyhlasit uzavrete majstrovstva,na zaciatku sezony podat prihlasky atd,ale to je uz o niecom inom .
<<

spider

Obrázok užívateľa

Špión

Poslať 10 Jan 2013, 23:43

Dobry, kriza nekriza, fesaci namazat kardany a pripravit sa bude to zaujmava sezona. Tesim sa isiel by som uz aj dnes. Co tak snezny zimny predtrial co?

Kua to by som musel davat dole pluh aj ty ivo co?

Pockame na jar a ide sa.

Robo dolad terminy a bodovanie vyhlas to a vybavene, az vieme kolko eurciek si ma kazdy popredu odkladat.

Az dam manzelke kalendar kedy nebudem doma :-)

No dufam ze nebude rodit ked budem na zavode :-(
<<

spider

Obrázok užívateľa

Špión

Poslať 10 Jan 2013, 23:46

teraz ma napadlo sak ma termin v 6 mesiaci dufam ze tam nebudu cechy ale motesice aby som mohol drzat spojku v pripade porodu.
Do ciech nepojdem daleko pre tuto udalost.
<<

Robo kop

Bruchoplazník

Poslať 17 Jan 2013, 08:38

Takže som to rozluskol samozrejme aj s vasou pomocou necham to este do konca tyzdna a potom to zverejnim aj na webe aj vsade kde treba

30.-31.marca MOTESICE???????
13.-14.aprila ŽATEC
11-12.maj ČADCA
8.-9.jun TANVALD????????
29.-30.6 BREZNO
3.-4.august TALIANSKO
14.-15.september ZILINA
5.-6.oktober Vysny Slavkov ?????
16.-17.november BRATISLAVA???????

samozrejme ze kde su otazniky este sa moze zmenit miesto alebo posunut termin ale budem sa snazit aby sa to nemenilo.
dalej padol navrh ze sa bude odratavat jeden zavod nepreslo to tak som sa rozhodol ze sa bude cesky pretek zapocitavat len jeden ten lepsi to znamena ze staci odjazdit jeden. A body sa budu priratavat skutocne cize ked v na spolocnych zavodoch ziskas 5 bodov v tabulke budes mat 5 ked ziskas 15 budes mat 15 aby sa predislo spekulaciam posadok.

ps. ak tu este niekto nieco ma nach sa ozve co najskor.
<<

gazur lubomir

Obrázok užívateľa

Trojkolkár

Poslať 17 Jan 2013, 20:31

30-31.marec-Biela sobota a Veľkonočna nedeľa
Suzuki samurai na všetky spôsoby http://www.offroadklubzbynov.estranky.sk/ ĽUBO GAŽÚR AUTO-MOTO-OFF ROAD,s.r.o.0905950274
http://www.odevy-apis.sk/
<<

Robo kop

Bruchoplazník

Poslať 17 Jan 2013, 21:33

priznavam to som si neuvedomil tak rychlo musime vymysliet nahradne riesenie :gkf_08:
<<

asderf

Obrázok užívateľa

Trojkolkár

Poslať 17 Jan 2013, 21:55

11-14.4 tisovec a 13-14.4 žatec a čo toto
PredchádzajúciĎalší

Späť na Eurotrial

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia