FAQ  •  Registrovať  •  Prihlásenie

EUROTRIAL 2014 ŽILINA

<<

tulo

Obrázok užívateľa

Spolujazdec

Poslať 24 Júl 2014, 21:24

Re: EUROTRIAL 2014 ŽILINA

Tonda Kofola píše:
tulo píše:
Tonda Kofola píše:Robo máš SZ :gkf_08:

nemam...

Ty ne, Ty jsi Zulo :d Robo si ji už přečetl :gkf_08:

jaaaj si ma dostal ;))
<<

tulo

Obrázok užívateľa

Spolujazdec

Poslať 24 Júl 2014, 21:31

kto este neklikol tak tutoki je startova listina...

http://www.eurotrial.sk/sk/registracia/startova-listina
<<

Tonda Kofola

Spolujazdec

Poslať 25 Júl 2014, 04:09

tulo píše:kto este neklikol tak tutoki je startova listina...

http://www.eurotrial.sk/sk/registracia/startova-listina

Tak to je novinka :gkf_01: V kategorii P vidím jednu střelu s plochou dráhou letu ( bojový prostředek s vlastním pohonem, letící v malé výšce a kopírující profil zemského povrchu ) Tak natu jsem moooc zvědavý. Už jsem o ní párkrát slyšel a i viděl co to dokáže v trialu. /re"" :gkf_08: Sledujte st.č. 514 - Kysucká strela - nic ji nezastaví, ani 100 :doz1:
<<

Robo kop

Bruchoplazník

Poslať 25 Júl 2014, 21:05

ahojte od zajtra cely realizacny team a takmer vsetky posadky slovenskeho teamu byvaju v lome a pripravuju akciu tak drzte palce :gkf_01: kto chce pomoct nech pride .
<<

tulo

Obrázok užívateľa

Spolujazdec

Poslať 25 Júl 2014, 21:11

Tonda Kofola píše:
tulo píše:
u mna zatial zle, zadne brzdy rozhodene na holobyt, dufam ze diely z autokelly sadnu, cez pracovny den to nestiham (otec po operacii v nemocnici v NR) a uz len jeden vikend pred nami, v druhom tlmici vyfuku diera ako pomaranc, objavil som dieru v rozvodovke (roh kde je srob pre prvy tlmic) a dat to zazvarat urcite nestihnem, skusim to zlepit a ked nie pojdeme na sucho :(

Budem sa snazit to stihnut... Hlada sa nezamestnany automechanik alebo aspon kutyil s.r.o...

Ak nestihnem tak budem konkurovat fotakom Zuzuu ;))

Nevím, nevím jestli ji budeš stíhat. Zuzka začala chodit do posilovny aby měla kondičku na přesun mezi trialy /re"" :gkf_08:

No ale přátelé, teraz už jde vážně do tuhého. Čas letí jako bláznivý :gkf_01: http://www.odpocetcasu.cz/DFkbrLo/

aby som sam sebe nerobil paniku - dnes som dal volno a stihol brzdy (chvaalabohu japonski inzinieri montovali do starej vitary iba 4 druhy bubnovych brzd, takze na 4. pokus som trafil aspon pakne, lanka rucnej boli sice s drobnou upravou ale...), potom som odskocil do NR pre otca, zhodil a "zavaril" vyfuk, rozvodovka "sa lepi", takze zajtra uvidime... snad zostane len nejaka klampiarina, ale nechcem to zakriknut... aby som nezabudol dekel na akumulator a nejaku rybarsku siet na okno ...
;)

a ostatni co tak ticho? snad nemakate v garazi? ci?
<<

tulo

Obrázok užívateľa

Spolujazdec

Poslať 25 Júl 2014, 21:22

Robo kop píše:ahojte od zajtra cely realizacny team a takmer vsetky posadky slovenskeho teamu byvaju v lome a pripravuju akciu tak drzte palce :gkf_01: kto chce pomoct nech pride .

ja kvoli otcovi zostavam co najdlhsie po ruke doma, pridem v stredu okolo obeda... samozrejme beriem so sebou ntb a pripojenie na inet, takze update stranok bude zabezpeceny...

sorry ze nebudem od zaciatku :(
<<

tulo

Obrázok užívateľa

Spolujazdec

Poslať 29 Júl 2014, 21:56

halo? to ste fakt vsetci uz tam? a len ja pridem ako taky poslusny synator kvoli otcovi ako posledny?

no super...
<<

Herman

Štvorkolkár

Poslať 30 Júl 2014, 06:14

Ano, vsetci makaju .
<<

Robo kop

Bruchoplazník

Poslať 05 Aug 2014, 09:53

Takze uz sme konecne doma v civilizacii byvali sme 10 dni v lome kde sa mne a mojim priatelom podarilo vybudovat mesto alebo dedinu ktora plnohodnotne fungovalo zo vsetkym .A preto sa chcem podakovat vsetkym co pri mne a Mirovi Stali a pomahali a makali a samozrejme sa chcem vsetkym ospravednit ale bol to taky masaker ze som myslel ze skolabujem denne niekolko krat .pravidla su take prisne ze som ozaj nemohol ani kamaratom ani znamim dovolit aby sa volne pohybovali po areali dufam ze to chapu,ak nie tak bohuzial.S kopu ludi som sklamany a o kope ludi som si urobil obraz ci uz dobry alebo zly .

Ale vo finale som maximalne zo vsetkym spokojny a este raz dakujem vsetkym co pri mne stali a vydrzali tych desat dni.

A myslim ze hanbu sme Slovensku neurobili lebo vcera rano ked sme balili a pretekari odchadzali vsetci mi dakovali a gratulovali ze sme vsetci spolu urobili uzasnu akciu.
<<

Tonda Kofola

Spolujazdec

Poslať 05 Aug 2014, 18:49

Byli to občas nervy, ale bolo to Supééér. Já i Kája děkujeme všem. Pěkné závody, ale nejkrásnější ze všeho byla ta sprcha a postel na hotelu v Čadci. Po několika dobře vychlazených pivech pozdě večer na hotelu jsem usnul jako mimino. Snídaně v čistém oblečení a krásném prostředí hotelu byla pro mne tečkou za letošním Eurotrialem 2014. Velká gratulace posádkám a velké díky všem ostatním. Bylo to krásných deset slunečnodeštivoblátivých dní. Těším se na další setkání s Vámi při závodech v Krnově :gkf_08:
<<

Tonda Kofola

Spolujazdec

Poslať 07 Aug 2014, 14:32

:gkf_01: Tak už vím kdo na podium nanosil tolik bláta ! ! ! Miro a Robo :YMAPPLAUSE: :YMAPPLAUSE: :YMAPPLAUSE: Podívejte se na jejich topánky :gkf_04:

Eurotrial 2014.jpg
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 08 Aug 2014, 15:32

Ja by som chcela v prvom rade poďakovat a vzdať úctu Robkovi Kralovi, za to že sa do toho celého pustil, že to celé dotiahol do zdárneho konca, lebo po celý ten čas príprav som bola takmer pri všetkom a keď nie priamo aspoň konzultačne ( tak od stola ako sa povie )a tá cesta príprav môžem potvrdiť bola skutočne neľahká a silno tŕnistá, a túto skutočnosť si asi len málo z vás kto pri tom celom kolobehu nebol a nielen teraz ale aj rok pred tým uvedomuje, snáď len tí čo tým už prešli. Všetci sme si to asi predstavovali ľahšie a ono to potom postupom času sa začalo kopiť, kopiť až to občas prerastalo cez hlavu a poviem vám miestami sme sa aj o riaditeľa báli , že alebo skolabuje, alebo zinfarktuje. Dali sme všetci (teda všetci ako všetci úzky okruh ľudí) do toho všetko, maximum svojho času, maximum svojich síl a veľa z nás siahlo až na dno, aby tie sily pozbierali. Posledného štvrť roka nikto z nás a o Robovi , Mirovi a Ivovi ani nehovoriac sme nepoznali čo je to mať čas pre seba. Ja to viem posúdiť veľmi dobre, hoc mi tu určite zas bude dakto dajaký chytrolín tvrdiť že sa v tom houby vyznám a že mudrujem, ale verte stála som takmer pri všetkom, či už organizačne, či už promočne ale aj som zažila tie večery a noci príprav nášho závoďáka, kedy Ivo takmer nespal, nepil, nejedol, aby ho pripravil na výbornú. Jemu v tomto prípade taktiež patrí obrovský obdiv, obrovské poďakovanie, lebo okrem toho že sa svedomite pripravoval na závod, bol ochotný nepozerajúc pritom na svoj biiznis bez mihnutia oka po telefonáte a prosby o pomoc od riaditeľa preteku všetko nechať tak a utekať mu týždeň pred pretekom pomáhať a to v úplne všetkom a podotýkam NEZIŠTNE, čo je v dnešnej dobe tak vzácna vlastnosť, ktorú v mojom širokom okolí nemá okrem neho nik to som veľmi dobre videla. Tak isto stál pri všetkom, všetky tie autosalóny rok pred tým ale aj tento organizoval a pripravoval spolu s nami, proste taktiež bol úplne pri všetkom a bol ochotný kedykoľvek vyjsť Robovi v ústrety na maximum nehľadiac pri tom na svoje záujmy a svoje potreby. Pýtam sa básnickou otázkou, koľkí z vás by to urobili? Samozrejme aj ostatní pracovalia tiež im patrí vďaka či už Matejovi, Ľubovi atď. ale týchto troch ľudí som vyzdvihla tak trocha viac, lebo si to tak trocha viac zaslúžia.Takže sa týmto vyhlasujem, že SRDEČNE ĎAKUJEM: Róbertovi Královi, Miroslavovo Čechutymu - v prvom rade za to že ten Eurotrial vôbec bol a že dopadol na možno málinko detailov na výbornú - vo veľa veciach to skomplikovalo počasie, takže ak budete kritizovať berte na zreteľ aj toto, bo ten dážď boli polená pod nohami - je ľahké robiť dačo ak vám vyjde počasie, je frajerina to zvládnuť aj v takýchto podmienkach keď sa doslova na kolene museli plány meniť a prispôsobovať, MOJA VRÚCNA VĎAKA patrí Ivanovi Striebornému - nehľadajte za tým rodinkárstvo, je za tým triezvy pohľad - za všetku tú snahu, prácu ale najmä ochotu nechať či už na závodisku celého seba ako aj v prípravách. Toto je pre mňa jediný ale skutočne jediný morálny víťaz celého šampionátu ktorý nemá ale skutočne nemá konkurenciu a dorovnanie na tomto šampionáte. To že sa s ním osud riadne pohral a preskúšal jeho trialové srdce tým že mu nakladal závadu za závodou a on sa nevzdal a šiel ďalej nepotrebuje myslím slov. Tak kde by iní už dávno padli na kolná a vzdali to tam on šiel ďalej a všetkým dokázal, že má obrovské trialové srdce a ide podľa hesla: Víťazi to nikdy nezvdávajú a tí čo to vzdajú nikdy nezvíťazia - U mńa je bezkonkurenčne prvý a nič len prvý. Veľká vďaka patrí samozrejme komisárom, ktorí skutočne pilne pracovali a urobili kusisko práce ( obrovská výtka českému rozhodcovi, ale to sa vyjadrím sa v inom prípsevku). Poďakovanie patrí taktiež záchranárom, všetkým čo sa technicky o všetko starali ( samo aj tebe Tondo). poďakovanie patrí všetkým čo priložili ruku k dielu, ale moje gro úcty patrí tým prvým trom čo som ich spomenula. Taktiež vďaka sponzorom, vďaka a veľká gratulácia patrí Jožkovi Trulíkovi za tebe tiež patrí veľká poklona za úžasnú jazdu a za vicemajsterský titul. Vďaka divákom a fanúšikom, že nás prišli podporiť a veľa, veľa ďalším.

Teším sa že to máme všetci úspešne za sebou. Pre mňa super závod ale v mojom srdci zopár rýh za nespravodlivosť a aroganciu zo strany českého rozhodcu predsa len zostalo. Škoda. Bez tých rýh by to bolo skvelé. tak vďaka.
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 11 Aug 2014, 13:43

Foteckyyyyyy EUROTRIAL 2014

http://zuzuu77.rajce.idnes.cz/EUROTRIAL_2014_LIETAVSKA_LUCKA_02.-03.08.2014/#

este budem doplnat priebezne
<<

Tonda Kofola

Spolujazdec

Poslať 11 Aug 2014, 20:34

Zuzuu píše:Foteckyyyyyy EUROTRIAL 2014

Zuzka, Supééér Supééér Supééér :YMAPPLAUSE: :YMAPPLAUSE: :YMAPPLAUSE: Konečně jsem i já mohl podle těch fotek vidět jaký ten Eurotrial byl. Byl to spolu se Sedlčanským Eurotrialem ten nejlepší jaký jsem já zažil od roku 2004. Byl jsem na většině, takže mám právo hodnotit. Jsem rád že jsem mohl být při tom s partou krásných dívek, žen i s bandou správných chlapců. Nejkrásnější fotka je jak stavíme ten sloup. Tam jsou vidět ty naše vypracované těla :d Asi by jsme někteří měli navštívit Jarabicovo fitcentrum v Čadci aby nám odstranil ty tukové polštáře na břichu :gkf_08: :gkf_08: Ale aj tak jsme stejně frajeři. A holky téééž /re""
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 18 Aug 2014, 16:04

Tonda Kofola píše:
Zuzuu píše:Foteckyyyyyy EUROTRIAL 2014

Zuzka, Supééér Supééér Supééér :YMAPPLAUSE: :YMAPPLAUSE: :YMAPPLAUSE: Konečně jsem i já mohl podle těch fotek vidět jaký ten Eurotrial byl. Byl to spolu se Sedlčanským Eurotrialem ten nejlepší jaký jsem já zažil od roku 2004. Byl jsem na většině, takže mám právo hodnotit. Jsem rád že jsem mohl být při tom s partou krásných dívek, žen i s bandou správných chlapců. Nejkrásnější fotka je jak stavíme ten sloup. Tam jsou vidět ty naše vypracované těla :d Asi by jsme někteří měli navštívit Jarabicovo fitcentrum v Čadci aby nám odstranil ty tukové polštáře na břichu :gkf_08: :gkf_08: Ale aj tak jsme stejně frajeři. A holky téééž /re""

Tondo dik ty vieš vždy oceniť snahu a prácu si zlatičko dikes
<<

Tonda Kofola

Spolujazdec

Poslať 20 Aug 2014, 09:46

Robo, to video je Supéééér. Velká pochvala všem co se na něm podíleli. A taky jsem se v něm našel 00:42 - takto se utahují šrouby. Byl jsem rychlejší než akučka :gkf_04:

http://vimeo.com/103508113 :gkf_08:
<<

Tonda Kofola

Spolujazdec

Poslať 20 Aug 2014, 17:16

Jen připomenu že spousta dalších pěkných fotek byla přidána na stránku Eurotrialu zde http://www.eurotrial.sk/sk/fotogaleria

Já jsem si vybral jednu na které jsou moji dva pronásledovatelé a nebylo lehké se před nimi někde zašít :d :gkf_08:

http://www.eurotrial.sk/sk/fotogaleria

Ale kolem půlnoci jsme si spolu našli chvilku i na nějaké to pivečko. :gkf_08:
Prílohy
Dvaja naháněči.jpg
<<

Tonda Kofola

Spolujazdec

Poslať 20 Aug 2014, 22:25

Zuzi, i já jsem fotil na Eurotrialu, více jsem ale nestihnul, bo furt jsem měl v patách ty dvaja nahoře na foto :gkf_04:

http://karolin5296.rajce.idnes.cz/eurotrial/#
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 21 Aug 2014, 22:08

Tonda Kofola píše:Zuzi, i já jsem fotil na Eurotrialu, více jsem ale nestihnul, bo furt jsem měl v patách ty dvaja nahoře na foto :gkf_04:

http://karolin5296.rajce.idnes.cz/eurotrial/#

Tondo zlato moje tak teda moc si sa nepochlaspil že 16 fotiek no ale musím uznať že zas nafotil si veci čo nikto iní nie tak akože dačo z teba bude sánka dolu šéfe. :gkf_07:
<<

Reno

Obrázok užívateľa

Trojkolkár

Poslať 10 Sep 2014, 12:46

Predchádzajúci

Späť na Eurotrial

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia