FAQ  •  Registrovať  •  Prihlásenie

MSR Ofroad trial BRATISLAVA- UMELÝ KOPEC 02-03.11.2013

<<

Maly Miro

Trojkolkár

Poslať 22 Okt 2013, 09:37

MSR Ofroad trial BRATISLAVA- UMELÝ KOPEC 02-03.11.2013

VŠETKÝCH POZÝVAME NA 8.PRETEK SEZÓNY MSR OFFRIAD TRIAL KTORÝ SA BUDE KONAŤ V Bratislave na Umelom kopci V TERMÍNE 02.-03.11.2013.
Prílohy
trial 2013.jpg
<<

Robo kop

Bruchoplazník

Poslať 22 Okt 2013, 13:41

Re: MSR Ofroad trial BRATISLAVA- UMELÝ KOPEC 02-03.11.2013

Ano je to tak termin sa nemeni lebo to proste nejde vsetko je vybavene a dohodnute samozrejme ze si treba uctit pamiatku zosnulych ale aj tak skoro vsetci chodime na cintoriny skor lebo je tam strasne vela ludi takze sa tesime na super posledny pretek tejto sezony
<<

gazur lubomir

Obrázok užívateľa

Trojkolkár

Poslať 24 Okt 2013, 19:49

oj škoda,nme to tento termin nevydá,a asi ani auto ešte nebude urobené,polamané perá a ešte treba vytiahnuť predný rám.Želám pekný pretek Ľubo
Suzuki samurai na všetky spôsoby http://www.offroadklubzbynov.estranky.sk/ ĽUBO GAŽÚR AUTO-MOTO-OFF ROAD,s.r.o.0905950274
http://www.odevy-apis.sk/
<<

Robo kop

Bruchoplazník

Poslať 25 Okt 2013, 09:37

neblazni nevypisuj a makaj to stihnes
<<

Robo kop

Bruchoplazník

Poslať 31 Okt 2013, 16:30

dufam ze ste vsetci pripraveny a zajtra sa vidime
<<

Silver

Spolujazdec

Poslať 01 Nov 2013, 09:56

Trate sa uz stavaju a mame tu krasne slnecne rano.Pocasie na sobotu ma byt dobre a v nedelu 50 na 50. Tak dufajme ze to vydrzi.
<<

jozef1974

Obrázok užívateľa

Trojkolkár

Poslať 01 Nov 2013, 11:18

pridem , ale este neviem ci len na kukačku alebo si aj zajazdime
<<

tulo

Obrázok užívateľa

Spolujazdec

Poslať 01 Nov 2013, 20:35

gumaky zabalene ;-))
<<

jojo

Obrázok užívateľa

Štvorkolkár

Poslať 02 Nov 2013, 00:37

Silver píše:Trate sa uz stavaju a mame tu krasne slnecne rano.Pocasie na sobotu ma byt dobre a v nedelu 50 na 50. Tak dufajme ze to vydrzi.

Dúfam že aj teraz vyznačíte trať v asfalte tak ako minulý rok, 4 auta a s toho dve KO a dve nedošli v limite. Keď niečo vykolíkujete tak si to najprv prejdite či je to reálne. :103:
Poďme skratkou. Síce to dlhšie potrvá, ale je tam horšia cesta. (wrana TJ 4l)
<<

Robo kop

Bruchoplazník

Poslať 03 Nov 2013, 19:59

uz sme doma sere ma to ze som nebol uplne spravodlivy ale uz sa to nestane do poslednej chvile som myslel ze tie ranne trialy anulujem a asi som mal tak urobit ale nevadi takze komu sme ukrivdili chcem sa ospravedlnit inak super vydareny vikend
<<

Reno

Obrázok užívateľa

Trojkolkár

Poslať 03 Nov 2013, 21:56

Tak,posledný pretek za nami.Ďakujem organizátorom,dobre sme si zajazdili,sobotňajší
večer bol super,dokonca som aj tancoval :gkf_04:
Milo ma prekvapil Eljot ako zvládal asfaltovú sekciu.Ešte aj Peťo,ktorý si prišiel
v nedelu len tak zajazdiť a mal na ňom odjazdených cca 15 minút dal asfalt za nulu.
Akurát 5.-blatová sekcia(čerešnička na torte)sa mi zdala postavená troška
light :gkf_08:
<<

syky

Špión

Poslať 03 Nov 2013, 22:40

Robo kop: Bol si spravodlivý myslím si že ten ranný trial bol spravodlivý bolo to spravodlivo rozhodnute všetko je v poriadku nadávali len ľudia čo chcú za každú cenu vyhrať. Vynikajúci víkend jazdci super aj sekcie organizácia super si šikovný ROBO len to vydrž bez teba všetko padne a trial na SR skončí zaslúžiš si pochvalu a poďakovanie ďakujeme.
<<

Silver

Spolujazdec

Poslať 03 Nov 2013, 23:54

syky píše:Robo kop: Bol si spravodlivý myslím si že ten ranný trial bol spravodlivý bolo to spravodlivo rozhodnute všetko je v poriadku nadávali len ľudia čo chcú za každú cenu vyhrať. Vynikajúci víkend jazdci super aj sekcie organizácia super si šikovný ROBO len to vydrž bez teba všetko padne a trial na SR skončí zaslúžiš si pochvalu a poďakovanie ďakujeme.

Povodne som sa k teme ranny trial nechcel vyjadrovat,ale prepac Syky s tym ze nadavali ludia ktori chcu za kazdu cenu vyhrat si to ako myslel?. Ak by si jazdil cely majstrak a bojoval o titul videl by si veci trocha inac. Ti co vyhrali vedia o com hovorim.Ak skuseni jazdci ktori nejazdia trial prvy rok nedokazu stihnut odjazdit 9 sekcii za 7 hodin a jazdci ktori si prisli zajazdit len pre zabavu to stihnu bez problemov tak sa znova potvrdzuje len to co sa na rozpravach omiela donekonecna,jazdite a nesnazte sa taktizovat cakanim na druhych,lebo nemusite stihnut cas. Toto sa stalo,takze kto to vlastne chce za kazdu cenu vyhrat? Ved skoro vsetci co nieco vyhrali boli prave ti co to odjazdit nestihli a tí co sa poponahlali a nazbierali sice bodov viac ,mozno prave preto za neotalali a chceli odjazdit triali tak ako sa to rano na rozprave povedalo. 17 00 hod alebo do zotmenia. A nadavali prave tí co to nestihli.Nikde inde by sa o tom ani nebavili.Neoficialni vytazi su tí,co to stihli.
Ze Robo rozhodol ako rozhodol je jeho vec,kamarati sme aj nadalej a ze trial uz organizovat nechce sa mu po tom vsetkom (nielen tieto preteky) ani nedivim,skor sa cudujem ze vydrzal tak dlho. Dole klobuk,poklona pan Kral.
Naposledy upravil Silver dňa 04 Nov 2013, 00:07, celkovo upravené 2
<<

Silver

Spolujazdec

Poslať 04 Nov 2013, 00:00

Reno píše:Tak,posledný pretek za nami.Ďakujem organizátorom,dobre sme si zajazdili,sobotňajší
Milo ma prekvapil Eljot ako zvládal asfaltovú sekciu.Ešte aj Peťo,ktorý si prišiel
v nedelu len tak zajazdiť a mal na ňom odjazdených cca 15 minút dal asfalt za nulu.

A co sa ti zdalo malo tej sracky co nam natiekla do auta cez prednu kapotu a z casti ta aj zasiahla? Bol som stastny ze sme v nej ani raz nezostali.
<<

Reno

Obrázok užívateľa

Trojkolkár

Poslať 04 Nov 2013, 04:47

Silver píše:
Reno píše:Tak,posledný pretek za nami.Ďakujem organizátorom,dobre sme si zajazdili,sobotňajší

A co sa ti zdalo malo tej sracky co nam natiekla do auta cez prednu kapotu a z casti ta aj zasiahla? Bol som stastny ze sme v nej ani raz nezostali.

Posledná bránka bola zaujímavá pre divákov,ale myslím,že minulý rok bola táto sekcia
postavená viacej na rozmýšlanie :drive:
ale ináč OK
<<

Reno

Obrázok užívateľa

Trojkolkár

Poslať 04 Nov 2013, 04:52

syky píše:Robo kop: Bol si spravodlivý myslím si že ten ranný trial bol spravodlivý bolo to spravodlivo rozhodnute všetko je v poriadku nadávali len ľudia čo chcú za každú cenu vyhrať. Vynikajúci víkend jazdci super aj sekcie organizácia super si šikovný ROBO len to vydrž bez teba všetko padne a trial na SR skončí zaslúžiš si pochvalu a poďakovanie ďakujeme.

Precedens,ktorý nemá oporu v pravidlách.Howgh (äka""
<<

Tajger

Obrázok užívateľa

Špión

Poslať 04 Nov 2013, 11:28

Akcia super, trate náročné (pre mňa). Robo máš pravu, stihnúť sa to dá, netreba postávať a špekulovať, to som zaregistroval aj ja, ale tiež treba dodržat aj časovy harmonogram, hlavne štart.
Som sice len začiatočník ale páči sa mi trial a chcem v tom pokračovať.
Robo nevzávaj to, dufam že si ten zaverečný preslov nemyslel vážne???!!!
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 04 Nov 2013, 16:35

Tajger píše:Akcia super, trate náročné (pre mňa). Robo máš pravu, stihnúť sa to dá, netreba postávať a špekulovať, to som zaregistroval aj ja, ale tiež treba dodržat aj časovy harmonogram, hlavne štart.
Som sice len začiatočník ale páči sa mi trial a chcem v tom pokračovať.
Robo nevzávaj to, dufam že si ten zaverečný preslov nemyslel vážne???!!!

Presne tak Tajger dávam ti plne za pravdu ked si vsetci pozriete jazdne vykazy ze kto dojazdil tak su tam vsetci taki co jazdili poctivo, netaktizovali neschovavali sa z akrickom aby videli taktiku supera a nevyckavali kym sa to rozjazdi, pytam sa ako je mozne ze novacikovia dojazdili vsetci a to nielen v Softe ale aj v S- kach sme mali novacikov, co absolutne nemaju trial tak odjazdeni ako stare legendy a tito v pohodicke vsetko stihli ved zamyslite sa nie prave ti ktori uz trial jazdia nejaky ten rocik by im to mali ukazat? Akoze nemalo z tych ktori nestihli som aj ja osobne videla sa obsmietat po sekciach hore dolu a neboli ani len zaradeni. Bolo na to casu 7 hodin a to este bolo o jednu sekciu menej a prave preto bolo o jednu sekciu menej ze sa zacinalo o 10:00 - pytam sa panov chytrolinov preco ste sa na rannej rozprave nestazovali ze bude malo casu? Preco ste uz vtedy " nehlasovali"? Chcete to vediet uprimne? Lebo po vasom chytraceni ste az neskoro zistili ze to nestihate ale to je riziko risku a riziko chytracenia akoze trocha sa chytte za srdce a priznajte si to aspon v tom budte ferovi ked uz v nicom ste neboli. Dakujem

PS: nasi chalani poctivo zavodili, nejedli a takmer nepili poctivo si odjazdli vsetky sekcie krasne vsetko stihli, nespekulovali, nespiclovali netaktizovali - napiste mi niekto v com teda urobili chybu? Urobili nieco nespravodlivo? Podvodom? No napiste mi to.
Naposledy upravil Zuzuu dňa 04 Nov 2013, 20:03, celkovo upravené 2
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 04 Nov 2013, 16:56

Za mna dakujem za krasny pretek organizatorom, vsetko bolo pripravene na urovni, trate super, chalani komisari stihali pekne - absolutne neboli pomali, jedlo ceny hudba zabava vsetko na jednicku.

Pre organizatorov : boli ste na jednicku

Pre riaditela trialu Roba: obdiv ze si ustal tie tlaky, lebo to co v sobotu do teba hucali by slabsieho cloveka zlomilo a je pochopitelne ze si bol z toho mimo, chod do toho dalej lebo robis to dobre len do buducnosti sa nikdy ale nikdy nedaj ovplyvnit spekulantmi hoci verim je to niekedy tazke ale pravidla a spravodlivost je len jedna. Inak vdaka za cely serial lebo bez teba by tu trial nikdy nebol lebo tu vie kazdy len kritizovat a hladat chyby - co ti ubera energiu, poznam to ale pochvaly sa clovek nedocka. Bolo nam ctou.

PRE OSTATNYCH: tu by som napisala ze gratulacia vitazom, ale tu pisem gratulacia vitazom ale tym, ktori dojazdili v urcenom case to su ti pravi vitazi.

OSTATNI PRE MNA PYRRHOVO VITAZSTVO - ked vam chuti take tak si ho uzite - do buducnosti sa zamyslite pokial napisete kto chce vlastne za kazdu cenu vyhrat .

Kedze k pyrrhovemu vitazstvu sa negratuluje tak nic odo mna. Dakujem vsetkym moje pocity ? Smutok a sklamanie - ale nie nad riaditelom zavodu ...kamarati sme a budeme stale lebo malokto by to vydrzal a nebol casopis kde by som to nespomenula lebo ja na rozdiel od niektorych ostatnych viem ludi aj pochvalit a nie len hladat chyby

Odo mna smutok a sklamanie ze na Slovensku zas vyhrala nespravodlivost nad spravodlivostou a viete preco? Lebo nespravodlivost viacej kricala lebo mala silnejsie hlasy a robila bu bu a strasne oblbovala to je cele. A este nieco PS: ked riaditel povie ze odchadza myslim na to sa netlieska za to sa place a spytuje svedomie ze preco?
alebo to beriete obrazne podla toho ze " ked zomrie kral krici sa nech zije kral? " ale je to smutne nemyslite
Naposledy upravil Zuzuu dňa 04 Nov 2013, 20:04, celkovo upravené 6
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 04 Nov 2013, 17:39

Pytam sa aj ja Syky kto su ti ludia? Ti ktori chceli za kazdu cenu vyhrat? Hej hej ti co chceli za kazdu cenu vyhrat stali na poprednych miestach lebo najviac kricali a robili neskutocny cirkus, bola som tam a videla som to cele a este aj poza chrbat lobovali s flasou slivovice s ktorou chodili po karavanoch a nukali ju tomu kto bude hlasovat za nich. Pytam sa Syky je toto spravodlive a spravne ak toto niekto robi? ved ked som si svojou pravdou isty nepotrebujem lobovat lebo viem ze pravda zvitazi. Takze trocha sa treba nad tym skutocne zamysliet ci to bolo ciste a ferove. A este nieco voci Tulovi sa ti to tiez zda ferove? Preco ste neodhlasovali aby sa aj jemu dala sanca? To uz nikoho z hlasovacov strasnych nezaujimalo, lebo svoje zaujmy uz mali slivovicou dobojovane. Takze asi tolko k Tomu pre mna jedno obrovske Pyrrhovo vitazstvo tak neviem ci vam chuti taketo a este ste tym znechutili aj riaditela zavodu darmo mu teraz vypisovat aky je perfektny ked mate splnene svoje zaujmy pytam sa len jedno kde ste boli cely rok? Kde su tie vase pochvaly aj vtedy ked som ho chvalila ja aj nasi chalani a pritom to boli aj zavody kde sme nebodovali kde sme aj prehrali ale slovami chvaly a pochvaly sme nesetrili ani vtedy ked bolo tazko a sinusoida bola dole, slova chvaly sa pisu nielen ked je dobre ale aj ked je zle lebo u mna plati jedno: TI NAJVRUCNEJSI A NAJLEPSI PRIATELIA SU S TEBOU A CHVALIA TA NIELEN V DOBROM ALE HLAVNE V ZLOM A V TAZKYCH CASOCH TAK SA TRIEDIA TI DOBRI A TI OSTATNI TI DOBRI OSTANU AJ V NECASE A SMUTKU. Hmm myslim hodne aspon zamyslenia ci?

PS: riaditel vela zdaru pozbieraj sily a chod do toho mas na to. /re""
Ďalší

Späť na Eurotrial

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: janoma1 a 9 hostia