FAQ  •  Registrovať  •  Prihlásenie

MSR Ofroad trial BRATISLAVA- UMELÝ KOPEC 02-03.11.2013

<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 05 Nov 2013, 22:52

Re: MSR Ofroad trial BRATISLAVA- UMELÝ KOPEC 02-03.11.2013

Tajger píše:Aj mne zmizlo zopár správ, trošku to asi blbne.
Zuzka ja Ťa chápem aj titul majstrovstvá, o to viac ma to láka, že to nieje len pojazdenie okoľo stromu.

no veď toto a toto si zachovajme :gkf_08:
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 05 Nov 2013, 23:05

Takže to je celé čo som tým chcela povedať sme majstrovský seriál tak sa chovajme ako majstrovský seriál. Aj Diesel aj Pejo to dobre napísali citujem:
Diesel napísal: "je asi lepšie zabezpečiť aby do budúcnosti nemohli byť pravidlá gumové...a hocikedy nejakým hlasovaním ponaťahované, ako sa "ľudu" zachce počas zápolenia."
Pejo napísal: "Offroad trial je asi jediná regulárna offroad súťaž na Slovensku. Ostatné sú skôr s nejasnými pravidlami, alebo nádychom kolotočiarskej akcie"
tak o toto mi išlo, aby sa trial pre ktorý som sa aj ja nejaké tie roky skutočne celou dušou obetovala a propagovala nepadol do levelu ..kolotočiarska súťaž o slivku, hrušku a iné. Vidím že niektorí to pochopili úplne správne vďaka. O to mi išlo to je celé. Na nikoho nemienim gániť ani sa hádať a všetkých si vážim a trial tiež, len chcem o ňom aj naďalej hrdo písať ako o majstrovskej súťaži nie o súťaži detí v škôlke. Zdar trialu tak končím svoje články a za tým si stojím ale zamyslite sa kto tú školku tento víkend robil. :-)
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 05 Nov 2013, 23:07

PS: pravidlá sa jasne stanovili ráno, že jazdí sa do tmy ... a súhlasil s tým každý to je celé
Naposledy upravil Zuzuu dňa 05 Nov 2013, 23:22, celkovo upravené 2
<<

buboja

Obrázok užívateľa

Začiatočník

Poslať 05 Nov 2013, 23:11

ahojte v prvom rade by som sa chcel ospravedlnit ze bolo malo komisarov nakolko bol sviatok a nedalo sa to posunut nastal tento problem . ak bude za potreby aby sa odohral cely pretek nanovo ja sam za seba mozem povedat ze nieje problem a som ochotny tam prist na vlastne naklady a odpiskat vam sekcie z dalsimi komisarmi tak ako to robo pisal ze uroby na svoje naklady sme celok ktory treba drzat po kope a nerozhadzovat ho .to uz fakt ste vsetci tak na tom zufali ze bojujete o kazdu stipku tak zufalo ? kazdemu sa tento trial paci amozem povedat za vsetkych komiasrou za aj nam ale nieje problem mozeme v pohode pritvrdiť a nebyt ustretovy ku kazdemu a piskat vsetko MAX prisne !!! bez ohladu na to aka je to kategoria a kto sedi za volantom ! unas neplati ze ahoj pozname sa urob body nie ! body ma kazdy take ake si urobí sam . pravidla ma kazdy rovnake a kazdy pretek ma tiez tie iste treba ich len citat vyhradne pravo na zmenu pravidiel a urcenie výnimiek ma len riaditel zavodu !!! nebudem tu pisat co vsetko preto roby aby fungoval OFFROAD TRIAL !!! TO ASI KAZDY VIE A KTO NIE JEHO CHYBA .su tu aj taky co si myslia ze sa da na tom zarobit PIC.... BOROVU . preto je malo komisarou na trialoch inak by sa otvorily vsetky sekcie a vsetko by ste stihaly , pozrite si ukazkove dve triale CADCA A ZILINA KOLKO AUT TAM BOLO A AKO TO DOPADLO SUPROVO !!! NIE AKO OSTATNE -- lebo sa neda vsetko zaplatit s tych penazi co sa vyberie za startovne !!!
V PODSTATE MA TO TU UZ NAHNEVALO PRETO SOM ZAREAGOVAL . ZDVORAZNUJEM NIEJE PROBLEM ANULOVAŤ CELY PRETEK A UROBIŤ NOVY VÁS TO BUDE STAT LEN CESTU !!!! NIC VIAC
A OSTATNE BUDETE BRAT AKO DOVOLENKU :gkf_12: :gkf_04: :gkf_08: :gkf_10:
JEEP WRANGLER 2,5 b .r 99 PREDANY ---Frontera B 2,2 uz predana, Buggy renly 500, X 5 3d bruchoplaz, tych malych kocurov uz nepisem :D 5x bmw ,2x uno, 1x honda,2x 613, 1x 120,1xkia pride :D, 1x 110,1x citroen evasion ,a dalsie uz ani nepametam :D
<<

gazur lubomir

Obrázok užívateľa

Trojkolkár

Poslať 06 Nov 2013, 00:40

Bohužiaľ v Bratislave som nebol,čo mi je veľmi ľúto,ale pokiaľ sa mi dá a je v mojich silách,tak sa snažím nevynechať preteky.Chodíme tam preto,lebo tam stretávame správnu partu ľudí s rovnakým záujmom o trial a samozrejme aj offroad a v neposlednom rade si trochu zajazdiť a pozbierať nejaké skúsenosti či už ja,alebo syn Jakub ktorého k tomuto koníčku vediem ako sa mi len dá.Som rád že môžem jazdiť v Štandarde aj keď tam tak trochu s mojim autom nepatrím ale zatiaľ na iné nemám a tak bojujem s tým čo som pozbieral v garáži a spravil z toho trialové autíčko z ktorého mám veľkú radosť aj keď ma slabosť v podobe nejestvujúcich uzávierok, ale snažím sa zo všetkých síl,aj keď na výsledkoch sa to nejak neodzrkadľuje,pravda Janči.V Lúčke sme mali v sobotu odjazdené cca o 14hod a v pohode.Minulý rok som tak isto dojazdieval v Bratislave v nedeľu ráno.Neviem, teraz som tam nebol,ale páčilo by sa mi,keby to bolo ako na F1 že tý najlepší štartujú ako prvý,ukážu čo vedia a nevyčkávajú,veď ako sa máme potom učiť jazdiť a nerobiť chyby.Robko vydrž to s nami a nehádž flintu do žita,keď si dal dokopy už takú veľkú trialovú rodinu,veď offroad by nás mal spájať a nie rozdeľovať.Takže všetci sa zamyslime nad sebou a hurá do ďaľšieho ročníka, aby som mal motiváciu konečne dorobiť to moje zázračne auto, aby bolo OK do nejakej konkrétnej triedy.Ľubo
Suzuki samurai na všetky spôsoby http://www.offroadklubzbynov.estranky.sk/ ĽUBO GAŽÚR AUTO-MOTO-OFF ROAD,s.r.o.0905950274
http://www.odevy-apis.sk/
<<

Silver

Spolujazdec

Poslať 06 Nov 2013, 00:53

Hura! Lubo zijes? Ty si nam tam najviac chybal ako vzor ako sa nebat sekcii.Jano,vidis co sa stane ked nemozes prist rozhodovat? Neviem naco sa tu donekonecna dohadujete.Je po preteku ktory dopadol tak ako dopadol.Keby si tam bol,urcite by to dopadlo inak.
Ked sa na rannej rozprave jasne povie ze sa bude jazdit pokial sa nezotmie a vzhladom na posunuty start sa jedna sekcia zrusi,tak preboha dokedy ste chceli jazdit? To ste kde videli ze rozsvietite svetla a ide sa? A co trialove auta bez svetlometov? A co komisari bez nocneho videnia? Mali ste na to mysliet rano,ked 80 % aut stalo v rade na najlahsiu sekciu a napravo na motocrosovom skoku sa komisari dost dlho nudili. O to skor by sa odjazdili prve tri sekcie cim by sa komisari mohli presunut dalej.Skoda ze neprisiel Lubo Gazur na ktorom si mi najviac paci ako sa bez rozpakov pusti do hociktorej sekcie a on je najlepsi dokaz ako rychlo sa daju sekcie odjazdit.Pretekari si sami zapricinili to co sa stalo a ktory pretekar bude tvrdit ze to tak nebolo tak si sam do huby nasere.
Ani pri vyprostovani tych par aut ktore uviazli k vyraznej strate casu nedoslo a vacsina aut odjazdovala v case kratsom ako 5 minut. Tak co este k tomu dodat? Este by sa dala spravit podrobna analyza podla jazdnych vykazov jednotlivych aut kde su zaznamenane casy kedy sekcie odjazdily a tam by sa daly porovnat casy tych ktory to dokoncili s tymi druhymi a kde sa auta tulali ked mali stat v rade na sekcie. Ake dovody by si vymysleli ked jeden mal o11 00 hod odjazdene 3 sekcie a druhy nic.Ja sam sa priznavam ze som doobeda dost vyckaval a taktizoval.Prvu sekciu som mal odjazdenu az niekedy o 11 15 hod.a tretiu som dojazdieval medzi poslednymi.V tom case sa uz jazdil asfalt aj blato a bolo treba jazdit.Tak som sa postavil do rady a o 16 00 som mal odjazdene a to som bol este po prvom asfalte v depe vyklepavat disk. Ale kto sa uz len tym bude zaoberat. A ked sa uz rozhodlo o rannom dojazdeni tak potom bolo treba zariadit aj to,aby o tom vedeli aj ti ktory po uzatvoreni sekcie isli domov. Uzavretim sekcii sa rozumie koniec,tak kazdy si ide po svojom. Nie kazdy je ubytovany v depe.
Tak uz nevymyslajte dalsie a dalsie pravidla a dovody. Robo zije trialom a rozhodol sa tak mozno aj preto ze niektory sa vyhrazali ze sa zbalia pojdu domov lebo vedia ze Robo sa uz stvrty rok snazi na trial pritiahnut co najviac pretekarov a takto si vynutili nieco ,co by sa v poslednom preteku sezony,kde niektorym islo o titul a niektorym o nic nemalo vobec stat.
Toto pisem hlavne pre ludi do trialu menej zainteresovanych,lebo ti co jazdili a nestihli v riadnom case,dobre vedia preco.
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 06 Nov 2013, 07:55

presne tak s týmto plne súhlasím niektorým išlo o veľa niektorým o nič a ešte raz prízvukujem toto:

Najviac na svete by ma zaujímala jedna vec. Viete čo to je? Ako by sa táto debata vyvýjala keby sa ráno nedala možnosť dojazdenia. Aké názory by tu padali a od koho v takom prípade. Myslím že všetci vieme. Ale hlavne by ma zaujímala iba jedna vec kto by v takom prípade ostal jazdiť aj v nedeľu. Viete kto? Ja viem trialisti s veľkým trialovým srdcom...s velikánskym..tak aspoň by sa ukázalo ktorí to sú ...lebo kvôli nesplneniu želania sa trialové sekcie neopúšťajú to robia len slaboši, nám nebolo "odhlasované" a jazdili sme napriek tomu hrdo a s veľkým srdcom hádajte všetci prečo.

To len na zamyslenie lebo potichu všetci dobre vieme že času bolo dosť a už to nechávam tak kto je spokojní nech aj zostane praje veľa šťastia.

Nech trial žije ďalej veľa zdaru všetkým prajem
<<

VladoKE

Obrázok užívateľa

Špión

Poslať 06 Nov 2013, 08:31

Sledujem z obďaleč trialové preteky, a považujem trial za zmysluplný offroad v porovnaní s kolotočiarskymi akciami.

Na Slovensku to tak býva, že len čo sa niečomu začne dariť, tak musí okamžite nastať rozkol. Ten prišiel.
Myslím že pravidla musia byť počas hry nemenné, a vydierači okamžite eliminovaní aby nestrhli so sebou iných, ktorí si v danej chvíli neuvedomujú širšie dôsledky.
Lepší bude trial s menej ale srdcom zanietenými posádkami.
A vedieť, že mám v skupine nespoľahlivých rozvracačov - tak to radšej bez nich, oni čakajú vždy na nejakú zámienku a ak príde tak ju okamžite využijú. Veď kolotočiarskych akcií je už na Slovensku dosť, tak sa iste niekde rozvracači zaradia.
Držím palce slovenskému trialu, a malé očistenie mu určite nezaškodí.
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 06 Nov 2013, 11:58

<<

diesel

Obrázok užívateľa

Starooffroauďák

Poslať 06 Nov 2013, 18:13

ak ešte môžem...svoj nezasvätený, laický názor...nedelte sa na "tých dobrých" a "tých zlých"....ide tu aspon z mojho vonkajšieho pohladu o nie úplne dokonalé pravidlá...alebo nie cekom nepriestrelné pravidlá...alebo ich nie celkom dôsledné dodržovanie/vyžadovanie/vynucovanie. Vychádzam len z toho čo som tu čítal...nepoznám ten váš hajošág podrobne.

trebárs by možno pre vás nebolo na škodu viesť si záznam príhovoru riaditela zo zahajovacej rozpravy...alebo jak to voláte...a ten považovať za záväzný/nemenný bez výnimky pre konkrétny pretek...a brať jeho záznam vždy na zretel pri vyhodnocovaní výsledkov pri akýchkolvek nejasnostiach či protestoch. Možno sa to dá ošetriť aj inak...lepšie....neviem...

to isté sa stalo aj nám soft-paštikárom na kopci pred rokom(dvomi?). Pri rozprave bolo povedané "sofťáci jazdia sekciu 1x". Pri vyhodnocovaní sa zrazu požadovalo 2x. My závodníci sme razom zinkasovali 500 kreditov a bolo vymalované. :d A k výhre prišiel akýsi samozvaný jednooký Pišta! :gkf_07: ...ale odpustil som mu :-)
...džíp s komínom...
<<

Robo kop

Bruchoplazník

Poslať 06 Nov 2013, 19:18

diesel píše:ak ešte môžem...svoj nezasvätený, laický názor...nedelte sa na "tých dobrých" a "tých zlých"....ide tu aspon z mojho vonkajšieho pohladu o nie úplne dokonalé pravidlá...alebo nie cekom nepriestrelné pravidlá...alebo ich nie celkom dôsledné dodržovanie/vyžadovanie/vynucovanie. Vychádzam len z toho čo som tu čítal...nepoznám ten váš hajošág podrobne.

trebárs by možno pre vás nebolo na škodu viesť si záznam príhovoru riaditela zo zahajovacej rozpravy...alebo jak to voláte...a ten považovať za záväzný/nemenný bez výnimky pre konkrétny pretek...a brať jeho záznam vždy na zretel pri vyhodnocovaní výsledkov pri akýchkolvek nejasnostiach či protestoch. Možno sa to dá ošetriť aj inak...lepšie....neviem...

to isté sa stalo aj nám soft-paštikárom na kopci pred rokom(dvomi?). Pri rozprave bolo povedané "sofťáci jazdia sekciu 1x". Pri vyhodnocovaní sa zrazu požadovalo 2x. My závodníci sme razom zinkasovali 500 kreditov a bolo vymalované. :d A k výhre prišiel akýsi samozvaný jednooký Pišta! :gkf_07: ...ale odpustil som mu :-)

aj to je jedno z rieseni diesel ale v tomto pripade co sa tyka kopca si pamatam tie problemy tak som to zdoraznoval a vsetci to poculi a prisli ma lamat a vydierat a ja som zlyhal lebo som sa dal zlomit to je vsetko moje maslo.ale teraz na miting som kupil diktafon a budem ho nosit aj pri inych prilezitostiach mas pravdu.
<<

zdeno

Obrázok užívateľa

Štvorkolkár

Poslať 06 Nov 2013, 21:49

Zuzuu, dík za výsledky ;) .
<<

buboja

Obrázok užívateľa

Začiatočník

Poslať 06 Nov 2013, 22:20

diesel píše:ak ešte môžem...svoj nezasvätený, laický názor...nedelte sa na "tých dobrých" a "tých zlých"....ide tu aspon z mojho vonkajšieho pohladu o nie úplne dokonalé pravidlá...alebo nie cekom nepriestrelné pravidlá...alebo ich nie celkom dôsledné dodržovanie/vyžadovanie/vynucovanie. Vychádzam len z toho čo som tu čítal...nepoznám ten váš hajošág podrobne.

diesel kazdy ma pravidla rovnake len vam sa ustupovalo lebo cśte chcely jazdit ten poj.. asvalt kto to kedy videl jazdit na tvrdom podklade na uzavierkach co ste uz celkom z pastekovany a bez rozumu ? a tak ste on bojovali ze jazdit len asfalt :Da potom ked ste zistili ze je to kokotina ste obvinovali komisarou ze je to tazky trial vobec nebol stacilo len rozmislat ako pravi sofer nie ako niekto co jazdy len pre teren lebo aj cesta je o niecom nielen o ceste ak ak nieco zlyhava nieje to technika ale ten ten nespravny medzikus medzi volantom a sedackou to treba vymenit ! tolko k tomu nic v zlom voci tebe len reakcia na to !!! tak si to zle nevysvetluj ze utocim na teba !!!
!A SILVER krasne si to napisal !!
JEEP WRANGLER 2,5 b .r 99 PREDANY ---Frontera B 2,2 uz predana, Buggy renly 500, X 5 3d bruchoplaz, tych malych kocurov uz nepisem :D 5x bmw ,2x uno, 1x honda,2x 613, 1x 120,1xkia pride :D, 1x 110,1x citroen evasion ,a dalsie uz ani nepametam :D
<<

milan 1

Obrázok užívateľa

Offrouďák

Poslať 06 Nov 2013, 22:23

Zuzuu píše:Naoľko mi moju správu niekto vymazal

Na tomto fore sa prispevky nemazu,mozes sa na to spolahnut.Iba ak neakym nedopatrenim alebo chybou v odoslani.
Patrol GR.Kade neprejdem,pretlacim!!
<<

buboja

Obrázok užívateľa

Začiatočník

Poslať 06 Nov 2013, 22:24

Robo kop píše:

aj to je jedno z rieseni diesel ale v tomto pripade co sa tyka kopca si pamatam tie problemy tak som to zdoraznoval a vsetci to poculi a prisli ma lamat a vydierat a ja som zlyhal lebo som sa dal zlomit to je vsetko moje maslo.ale teraz na miting som kupil diktafon a budem ho nosit aj pri inych prilezitostiach mas pravdu.

no ten diktafon som si povedal v seredi ze uz ho kupim aj ja xixix spolocne rozmislame no po minule roky robo nosil ozvucenie neda sa nosit vsetko nevojde do aut :D ROBCO NEZLIHAL SI PODLAHOL TO JE ROZDIEL ! A PODLAHOL SI NA HLUPOSTI INYCH !!! to ze niekto nepocuva na rozprave a aked pocuva kazdy sa boji ozvat ak niecomu nerozumie aby nevizeral ako hlupak !! otom by sme komisari vedeli rozpravat ako kazdeho treba upozornovat pasy a prilby a zapnute a nehovorim otom ze poniektory aj zabudaju nato ze treba zapnut aj predne AVM :D ano aj take su pripady :D to by ste sa cudovali ty co maju elektronicke sa zdohadaju v sekciach :D ked stoji na mieste a hrabe len zadok a ze kur.. preco nejde ? ked sa pytaju komisara co tam je ? kamen ? :D
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 06 Nov 2013, 22:59

j.sliviakova píše:Tak nás delia na "morálnych" a "Pyrhových" víťazov. Ja by som chcel poukázať na spránych chlapov. V triede SOFT som mohol zamiešať poradie bratislavských aj konečných výsledkov. Pôvodne som za nedojazdenú sekciu dostal 500 bodov a bolo vymaľované. Jozef T., Marek T. a Vilo E. si mohli mädliť ruky, oni však zahlasovali za ranné dojazdenie. Marek v nedeľu urobil budku a dostal som sa pred neho aj v celkovom poradí. Pri určitej konštelácii som Vila mohol odsunúť na štvrté miesto, čím by prišiel o celkové prvensto v našej kategórii. Toto sú u mňa SKUTOČNÍ CHLAPI a adepti na cenu fair play. Kvôli takýmto postojom mi nerobí problém vzdať sa tretieho miesta a to aj z dôvodu, aby na konečnom vyhodnotení "morálni" a "Pyrhovi" víťazi na seba negánili ako deti v materskej škôlke pretože všetky nedostali cukrík za básničku. sofťák laco.

Prepáčte ale tu som sa ešte zabudla vyjadriť k tým SKUTOČNÝM CHLAPOM údajne adeptom na cenu Fair play - nič proti nim ako osobám lebo sú skvelí a mám ich rada ale nechápem prečo by mali byť adepti na cenu fair play sa pýtam a vysvetlím prečo:

Jozef T. - zahlasoval za ranné dojazdenie lebo sám nemal dojazdené a sťažoval sa na rozhodcov že sú pomalí pričom oni odbavili za hodini 12 áut tak keď máte trocha matematické vnímanie a prepočítate si to tak o pomalosti rozhodcov nemôže byť ani reči lebo 12 áut je brutál super výkon

Marek T. - zahlasoval za ranné dojazdenie lebo nedojazdil jeho tatko a bol by vrchol neslušnosti ísť proti tatkovi

Viliam E. - zlatý chlapec ale v čase hlasovania mal asi tak 5,9 promile a keď ste ešte prišli za ním s prosíkom že poďte za nás hlasovať s tou slivkou tak v tom momente by zahlasoval aj za prefarbenie neba na zeleno - čo plne chápem a nezazlievam mu to lebo bol zneužitý jeho stav spoločenskej únavy - to mo trochu pripomína slovenské voľby keď dôchodci dostanú kilo múky a cukru a volia koho len kto chce.Hej je to také slovenské.
Pýtam sa teda širokého pléna lebo že sú to skutoční chlapi o tom nepochybujem lebo ako ľudia sú skvelí ale skutočne si zaslúžia cenu fair play za hlasovanie? Skutočne?
Pre mňa navždy zostanú skutočnými chlapmi tí čo keď im nebolo ulahodené nezbalili sa a jazdili ďalej so cťou to sú tí praví adepti na fair play a na chlapov na jedničku s hviezdičkou.Soráč ale nedalo mi to sa nevyjadriť žralo ma to jak mole v skrini.
Naposledy upravil Zuzuu dňa 07 Nov 2013, 09:56, celkovo upravené 1
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 06 Nov 2013, 23:06

a diktafón kúpte určite to sto pero natočíme aj ako kto lobuje za hlasovanie to bude srandy :gkf_14:
<<

buboja

Obrázok užívateľa

Začiatočník

Poslať 06 Nov 2013, 23:14

Zuzuu píše:a diktafón kúpte určite to sto pero natočíme aj ako kto lobuje za hlasovanie to bude srandy :gkf_14:

:gkf_14:
<<

gazur lubomir

Obrázok užívateľa

Trojkolkár

Poslať 07 Nov 2013, 00:00

Vážený offrouďáci ,nechovajme sa ako male deti,ale snažme sa aby na to čo po nás ostane,ostatný spomínali vždy v dobrom a s úsmevom na tvári.Toľko moje Veľké prianie :gkf_08: už teraz sa teším na najbližšie preteky :gkf_01: :drive: gkf_11: /tr""
Suzuki samurai na všetky spôsoby http://www.offroadklubzbynov.estranky.sk/ ĽUBO GAŽÚR AUTO-MOTO-OFF ROAD,s.r.o.0905950274
http://www.odevy-apis.sk/
<<

Kapo

Obrázok užívateľa

gazikár

Poslať 07 Nov 2013, 01:05

Zuzuu píše:Naoľko mi moju správu niekto vymazal tak znovu lebo som vytrvalá...........

Uff, to teda určite nie. Síce si už ludia asi zvykli, na bežnú cenzúru a mazanie na fórach, ale tu to naozaj tak nefunguje. Jediný ja by som mohol, ale to by sme tu mohli rovno zavrieť. Tak prajem príjemný pokec a pozor na tlačítka, ktoré stláčate... :-)

Slovenskému trialu držím palce, nech nám kvitne do sily a krásy.
„Keď ráno vstaneš, poďakuj za ranné svetlo, za svoj život a silu. Poďakuj za jedlo a za radosť zo života. Ak nenachádzaš dôvod k vďake, hľadaj chybu sám v sebe."
(Tecumseh, Shawnee)

LC HDJ 80, GR, PV3S S3 HR3001, gaz69....
PredchádzajúciĎalší

Späť na Eurotrial

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia