FAQ  •  Registrovať  •  Prihlásenie

MSR Ofroad trial BRATISLAVA- UMELÝ KOPEC 02-03.11.2013

<<

DusMi

Obrázok užívateľa

Offrouďák

Poslať 07 Nov 2013, 09:26

Re: MSR Ofroad trial BRATISLAVA- UMELÝ KOPEC 02-03.11.2013

Tak, mazat sa tu urcite nemaze, celkom pozitivne z tohoto vlakna je, ze vas len zopar jedincov (asi jeden(a) :) ) tuto vidi veci cierno alebo bielo, vacsina zda sa chape, ze je medzi tym kopec odtienov sivej ...
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 07 Nov 2013, 09:58

gazur lubomir píše:Vážený offrouďáci ,nechovajme sa ako male deti,ale snažme sa aby na to čo po nás ostane,ostatný spomínali vždy v dobrom a s úsmevom na tvári.Toľko moje Veľké prianie :gkf_08: už teraz sa teším na najbližšie preteky :gkf_01: :drive: gkf_11: /tr""

Presne tak Lubo treba už zakopať vojnovú sekeru :gkf_05:
<<

Tomrs

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 07 Nov 2013, 12:29

Aké krásna a typicky slovenské. Verím, že trial na Slovensku vydrží, pretože protiklady sa priťahujú.
Prílohy
jing jang.jpeg
jing jang.jpeg (3.36 KiB) Zobrazené 4267 krát
Ludia požadujú aby ich život mal nejaký zmysel, život má presne toľko zmyslov, koľko sme ochotný doň vložiť.
Hermann Hesse
<<

5ko

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 07 Nov 2013, 14:09

pri tych prestojoch a taktizovani... nefotil nahodou niekto?

(ja len trosku na odlahcenie ;) )
<<

Robo kop

Bruchoplazník

Poslať 07 Nov 2013, 17:30

no ozaj a fotky nemame ani videa?
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 07 Nov 2013, 18:27

A nech už ten trial zase žije len tým krásnym životom aký ho poznáme som plne za :gkf_08: :gkf_10: :drive: :gkf_13:
<<

Robo kop

Bruchoplazník

Poslať 07 Nov 2013, 20:25

pekne fotecky aj videa super :gkf_13: :gkf_08:
<<

diesel

Obrázok užívateľa

Starooffroauďák

Poslať 07 Nov 2013, 20:35

buboja píše:
diesel píše:to isté sa stalo aj nám soft-paštikárom na kopci pred rokom(dvomi?). Pri rozprave bolo povedané "sofťáci jazdia sekciu 1x". Pri vyhodnocovaní sa zrazu požadovalo 2x. My závodníci sme razom zinkasovali 500 kreditov a bolo vymalované. :d A k výhre prišiel akýsi samozvaný jednooký Pišta! :gkf_07: ...ale odpustil som mu :-)

diesel kazdy ma pravidla rovnake len vam sa ustupovalo lebo cśte chcely jazdit ten poj.. asvalt kto to kedy videl jazdit na tvrdom podklade na uzavierkach co ste uz celkom z pastekovany a bez rozumu ? a tak ste on bojovali ze jazdit len asfalt :Da potom ked ste zistili ze je to kokotina ste obvinovali komisarou ze je to tazky trial vobec nebol stacilo len rozmislat ako pravi sofer nie ako niekto co jazdy len pre teren lebo aj cesta je o niecom nielen o ceste ak ak nieco zlyhava nieje to technika ale ten ten nespravny medzikus medzi volantom a sedackou to treba vymenit ! tolko k tomu nic v zlom voci tebe len reakcia na to !!! tak si to zle nevysvetluj ze utocim na teba !!!
!A SILVER krasne si to napisal !!

som si to povodne nevsimol...hadzes ma (nas pastikarov) do nespravneho vreca. To o čom som písal ja, bolo pred dvoma rokmi a nemalo to nič s asfaltom. To o čom píšeš Ty bolo pred rokom(ak sa nemýlim)....a tie jeepky v asfaltovej sekcii rozlámala rýchla rota zo záhoria. Sú ostrí...treba pri nich dávať pozor na letiace kardany... :d Takže miešaš hrušky s jablkami... Ale nejde o život...chápem že z tvojho pohladu je ťažko rozlišovať "externistov"
...džíp s komínom...
<<

j.sliviakova

Očumovač

Poslať 07 Nov 2013, 20:58

Prepáčte ale tu som sa ešte zabudla vyjadriť k tým SKUTOČNÝM CHLAPOM údajne adeptom na cenu Fair play - nič proti nim ako osobám lebo sú skvelí a mám ich rada ale nechápem prečo by mali byť adepti na cenu fair play sa pýtam a vysvetlím prečo:

Jozef T. - zahlasoval za ranné dojazdenie lebo sám nemal dojazdené a sťažoval sa na rozhodcov že sú pomalí pričom oni odbavili za hodini 12 áut tak keď máte trocha matematické vnímanie a prepočítate si to tak o pomalosti rozhodcov nemôže byť ani reči lebo 12 áut je brutál super výkon

Marek T. - zahlasoval za ranné dojazdenie lebo nedojazdil jeho tatko a bol by vrchol neslušnosti ísť proti tatkovi

Viliam E. - zlatý chlapec ale v čase hlasovania mal asi tak 5,9 promile a keď ste ešte prišli za ním s prosíkom že poďte za nás hlasovať s tou slivkou tak v tom momente by zahlasoval aj za prefarbenie neba na zeleno - čo plne chápem a nezazlievam mu to lebo bol zneužitý jeho stav spoločenskej únavy - to mo trochu pripomína slovenské voľby keď dôchodci dostanú kilo múky a cukru a volia koho len kto chce.Hej je to také slovenské.
Pýtam sa teda širokého pléna lebo že sú to skutoční chlapi o tom nepochybujem lebo ako ľudia sú skvelí ale skutočne si zaslúžia cenu fair play za hlasovanie? Skutočne?
Pre mňa navždy zostanú skutočnými chlapmi tí čo keď im nebolo ulahodené nezbalili sa a jazdili ďalej so cťou to sú tí praví adepti na fair play a na chlapov na jedničku s hviezdičkou.Soráč ale nedalo mi to sa nevyjadriť žralo ma to jak mole v skrini.[/quote]

Ahoj, Zuzka,

Keď dávaš na fórum argumenty, nech sú pravdivé. Jozef T. mal v sobotu DOJAZDENÉ. Marek T. mal v sobotu DOJAZDENÉ. Takže keď takto prekrúcaš fakty, ako môžeme veriť tvojim ostatným argumentom?

Ukončime túto neplodnú diskusiu a tešme sa na nový ročník. sofťák Laco
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 07 Nov 2013, 21:18

j.sliviakova píše:Prepáčte ale tu som sa ešte zabudla vyjadriť k tým SKUTOČNÝM CHLAPOM údajne adeptom na cenu Fair play - nič proti nim ako osobám lebo sú skvelí a mám ich rada ale nechápem prečo by mali byť adepti na cenu fair play sa pýtam a vysvetlím prečo:

Jozef T. - zahlasoval za ranné dojazdenie lebo sám nemal dojazdené a sťažoval sa na rozhodcov že sú pomalí pričom oni odbavili za hodini 12 áut tak keď máte trocha matematické vnímanie a prepočítate si to tak o pomalosti rozhodcov nemôže byť ani reči lebo 12 áut je brutál super výkon

Marek T. - zahlasoval za ranné dojazdenie lebo nedojazdil jeho tatko a bol by vrchol neslušnosti ísť proti tatkovi

Viliam E. - zlatý chlapec ale v čase hlasovania mal asi tak 5,9 promile a keď ste ešte prišli za ním s prosíkom že poďte za nás hlasovať s tou slivkou tak v tom momente by zahlasoval aj za prefarbenie neba na zeleno - čo plne chápem a nezazlievam mu to lebo bol zneužitý jeho stav spoločenskej únavy - to mo trochu pripomína slovenské voľby keď dôchodci dostanú kilo múky a cukru a volia koho len kto chce.Hej je to také slovenské.
Pýtam sa teda širokého pléna lebo že sú to skutoční chlapi o tom nepochybujem lebo ako ľudia sú skvelí ale skutočne si zaslúžia cenu fair play za hlasovanie? Skutočne?
Pre mňa navždy zostanú skutočnými chlapmi tí čo keď im nebolo ulahodené nezbalili sa a jazdili ďalej so cťou to sú tí praví adepti na fair play a na chlapov na jedničku s hviezdičkou.Soráč ale nedalo mi to sa nevyjadriť žralo ma to jak mole v skrini.

Ahoj, Zuzka,

Keď dávaš na fórum argumenty, nech sú pravdivé. Jozef T. mal v sobotu DOJAZDENÉ. Marek T. mal v sobotu DOJAZDENÉ. Takže keď takto prekrúcaš fakty, ako môžeme veriť tvojim ostatným argumentom?

Ukončime túto neplodnú diskusiu a tešme sa na nový ročník. sofťák Laco[/quote]

Ahoj Janka,
[b]Jasné že už to ukončime tú neplodnú debatu ja som plne za lebo nič nestojí za to hádať sa a rozvrátiť trial, len jedno ešte musím dodať že nedávam nepravdivé argumenty lebo ak dobre čítate tak som písala že M. T. mal dojazdené a nie že nemal a hlasoval preto že tatko nemal, J.T nemal dojazdené a argumentoval neschopnosťou komisárou čo nebolo opať pravdivé a ostatné argumenty o lobingu sú tiež pravdivé bo je nespočet svedkov a tak isto aj to o vyhrážaní sa že ak nebude po mojom naložíme čo by bola fakt škoda keby ktokoľvek naložil. To čo som tu napísala je svätá pravda ale už to nechcem fakt riešiť čo bolo bolo a pravda je že kašlime na neplodnú debatu a tešme sa na nový ročník. Trialu zdar pre všetkých.
[/b]
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 07 Nov 2013, 21:22

Robo kop píše:pekne fotecky aj videa super :gkf_13: :gkf_08:

Robko dik a aj dik za Sykyho :gkf_08:
<<

gazur lubomir

Obrázok užívateľa

Trojkolkár

Poslať 07 Nov 2013, 21:25

Neviem ako by som aby bol aj baran celý aj vlk sýty.Harcovníci zo softu šup do vyžších tried a soft nechajme mladeži a tým čo si chcú vyskúšať trial nech sa učia,veď podľa mňa na to máte,či nie?
Suzuki samurai na všetky spôsoby http://www.offroadklubzbynov.estranky.sk/ ĽUBO GAŽÚR AUTO-MOTO-OFF ROAD,s.r.o.0905950274
http://www.odevy-apis.sk/
<<

Reno

Obrázok užívateľa

Trojkolkár

Poslať 07 Nov 2013, 21:48

gazur lubomir píše:Neviem ako by som aby bol aj baran celý aj vlk sýty.Harcovníci zo softu šup do vyžších tried a soft nechajme mladeži a tým čo si chcú vyskúšať trial nech sa učia,veď podľa mňa na to máte,či nie?

:YMAPPLAUSE: :YMAPPLAUSE: :YMAPPLAUSE:
<<

Reno

Obrázok užívateľa

Trojkolkár

Poslať 07 Nov 2013, 22:32

Ale vážne,kto bude jazdiť ET v Lietavskej Lúčke,keď je toľko áut v softe?Robo s Rudom
to nevytrhnú sami,takže by sme nad tým mali porozmýšlať,ale to je asi téma na
iné vlákno.
<<

Robo kop

Bruchoplazník

Poslať 07 Nov 2013, 23:27

Zuzuu píše:
j.sliviakova píše:Prepáčte ale tu som sa ešte zabudla vyjadriť k tým SKUTOČNÝM CHLAPOM údajne adeptom na cenu Fair play - nič proti nim ako osobám lebo sú skvelí a mám ich rada ale nechápem prečo by mali byť adepti na cenu fair play sa pýtam a vysvetlím prečo:

Pre mňa navždy zostanú skutočnými chlapmi tí čo keď im nebolo ulahodené nezbalili sa a jazdili ďalej so cťou to sú tí praví adepti na fair play a na chlapov na jedničku s hviezdičkou.Soráč ale nedalo mi to sa nevyjadriť žralo ma to jak mole v skrini.

Ahoj, Zuzka,

Ukončime túto neplodnú diskusiu a tešme sa na nový ročník. sofťák Laco

Ahoj Janka,
[b]Jasné že už to ukončime tú neplodnú debatu ja som plne za lebo nič nestojí za to hádať sa a rozvrátiť trial, len jedno ešte musím dodať že nedávam nepravdivé argumenty lebo ak dobre čítate tak som písala že M. T. mal dojazdené a nie že nemal a hlasoval preto že tatko nemal, J.T nemal dojazdené a argumentoval neschopnosťou komisárou čo nebolo opať pravdivé a ostatné argumenty o lobingu sú tiež pravdivé bo je nespočet svedkov a tak isto aj to o vyhrážaní sa že ak nebude po mojom naložíme čo by bola fakt škoda keby ktokoľvek naložil. To čo som tu napísala je svätá pravda ale už to nechcem fakt riešiť čo bolo bolo a pravda je že kašlime na neplodnú debatu a tešme sa na nový ročník. Trialu zdar pre všetkých.
[/b][/quote

teraz viem na isto ze neurobim chybu ale musim si Zuzuu zastat ma pravdu lebo j.t mi rano volal ze meskaju troska komisari aby som ich popohnal vies Janka takze kludne mozes verit co napisala je to ozaj pravda

ale vazne bud dajte niekto riesenie alebo to vyriesim ja opat sam
<<

syky

Špión

Poslať 07 Nov 2013, 23:29

Zuzuu píše:a tu sú videjká od sykyho - krásne sú a konečne niekto aj točí kvalitné videjká pochvala za to krasne sú /re""

Ďakujemm snažím sa ;) vážim si pochvalu ďakujem /re"" :YMAPPLAUSE:
<<

syky

Špión

Poslať 07 Nov 2013, 23:31

Robo kop píše:pekne fotecky aj videa super :gkf_13: :gkf_08:

ďakujemmm /re"" :gkf_08:
<<

iris

Špión

Poslať 08 Nov 2013, 17:32

ZuZuu píše :

ad1. Josef T. ráno v neděli nejezdil ,byl tam pouze se na nás podívat a volal Robovi ,že jezdci tam jsou ale nemájí komisaře tak aby je popohlal, ale ne kvůli sobě ale kvůli těm co tam čekali , tak pokud neměl v sobotu odježděné - jak píšeš, tak by musel mít za tento trial 5oo bodů což nemá.... a asi si je tam sám nedopsal ??

Ad 2 .Souhlasím s tebou ...odbavit 12 aut za hodinu je reálný super čas +- 5 min na auto( někdo je rychlejší a někoho je třeba nutno vytahovat) a rozhodčí byli naprosto v pořádku , tak při počtu 29 přihlášených posádek (58 jízd)by se musel tento trial jezdit 4 hod 50 min , myslím že se otevíral cca 13,30 ???do 17 hodin tj. 3 hod 30 min... takže někde mi tu pořád chybí min 1 hodinka , myslím že pokud bychom to stihli ti co nedojezdili, zase by to nestihly jiné posádky .
-----------------------------------------------------------------------------------------
To Robo : Rozhodnutí asi zůstane na tobě , hlasovat už asi nikdo nechce či?
Je třeba hledat oporu v pravidlech na rok 2013 cituji :
"1.13.4 Pořadatel stanoví uzavření sekcí v určitém čase. Musí o tom informovat vývěskou nejdéle
na konci rozpravy jezdců"
"1.25.2 Pořadatel si vyhrazuje právo měnit svá rozhodnutí, která budou vždy oznámena s
předstihem jezdcům, vyplývající z dané situace během závodu a upravovat časové rozvrhy ."

Již jenom dodám že nás mrzí že k této vyhrocené situaci došlo , (čas už bohužel vrátit nelze) , takže budeme plně respektovat tvé rozhodnutí....... jsi ředitel máš na to právo .
---------------------------------------------------------------------------------------
To Zuzuu a Syky - opět super fotky a videjka . Děkujem :drive:
PredchádzajúciĎalší

Späť na Eurotrial

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 5 hostia