FAQ  •  Registrovať  •  Prihlásenie

UKONČENIE TRIALOVEJ SEZÓNY 2013

<<

syky

Špión

Poslať 03 Dec 2013, 00:25

Re: UKONČENIE TRIALOVEJ SEZÓNY 2013

Tu je nejaké to vydejko ospravedlňujem sa za kvalitu učím sa s tým pracovať :105:

Vyhlásenie výsledkov OFFROAD Trial 2013 Ukončenie sezóny:

http://www.youtube.com/watch?v=hLBk5nyazVI

Príhovor:

http://www.youtube.com/watch?v=sXUOcLnn940

Pre tých čo skoršie odošli a nevydelí ohňostroj :gkf_10:

http://www.youtube.com/watch?v=1JVHVbGAjuw
<<

Robo kop

Bruchoplazník

Poslať 03 Dec 2013, 08:00

super zaznami som rad ze mame noveho kameramana :gkf_08:
syky si jednicka
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 03 Dec 2013, 16:55

zopar foto nakolko moj fotak bral hockto tentoraz a fotil tak všakovaké ale hlavne že sú :)

http://zuzuu77.rajce.idnes.cz/Ukoncenie_sezony_2013/#
<<

syky

Špión

Poslať 03 Dec 2013, 18:23

Robo kop píše:super zaznami som rad ze mame noveho kameramana :gkf_08:
syky si jednicka

Ďakujem vážim si to ;-) Ale najväčšia vďaka patrí tebe bez teba by nebolo čo natáčať ani Trial n SR by nebol. A ďakujem za super večer bolo vynikajúco aj organizácia na jednotku aj jedlo aj ľudia sú super ;-)

Zuzuu Krásne foto ;-)
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 03 Dec 2013, 20:53

[Ďakujem vážim si to ;-) Ale najväčšia vďaka patrí tebe bez teba by nebolo čo natáčať ani Trial n SR by nebol. A ďakujem za super večer bolo vynikajúco aj organizácia na jednotku aj jedlo aj ľudia sú super ;-)

Zuzuu Krásne foto ;-)[/quote]

Diky SYKY, potešil si ma a ja sa tak isto pridávam k slovám chvály za super videjká nielen tieto ale aj z pretekov konečne po dlhom čase je tu opäť niekto kto super točí dikes. /re""

PS: ešte chcem poďakovať v mene Silver teamu riaditeľovi trialu za zabezpečenie krásneho ubytovania. Sánka dolu šéfe. :YMAPPLAUSE:
PS2: teším sa že slovenská offroad trialová skupina opäť dala do kopy a napriek všetkým starým sporom opäť žije to značí že má silné jadro. /re""
<<

buboja

Obrázok užívateľa

Začiatočník

Poslať 13 Jan 2014, 21:13

Zuzuu píše:[Ďakujem vážim si to ;-) Ale najväčšia vďaka patrí tebe bez teba by nebolo čo natáčať ani Trial n SR by nebol. A ďakujem za super večer bolo vynikajúco aj organizácia na jednotku aj jedlo aj ľudia sú super ;-)

Zuzuu Krásne foto ;-)

Diky SYKY, potešil si ma a ja sa tak isto pridávam k slovám chvály za super videjká nielen tieto ale aj z pretekov konečne po dlhom čase je tu opäť niekto kto super točí dikes. /re""

PS: ešte chcem poďakovať v mene Silver teamu riaditeľovi trialu za zabezpečenie krásneho ubytovania. Sánka dolu šéfe. :YMAPPLAUSE:
PS2: teším sa že slovenská offroad trialová skupina opäť dala do kopy a napriek všetkým starým sporom opäť žije to značí že má silné jadro. /re""[/quote]
KRASNE SI TO NAPÍSALA ZUZU :105: :gkf_14: :gkf_14: :gkf_14:
JEEP WRANGLER 2,5 b .r 99 PREDANY ---Frontera B 2,2 uz predana, Buggy renly 500, X 5 3d bruchoplaz, tych malych kocurov uz nepisem :D 5x bmw ,2x uno, 1x honda,2x 613, 1x 120,1xkia pride :D, 1x 110,1x citroen evasion ,a dalsie uz ani nepametam :D
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 15 Jan 2014, 13:07

buboja píše:
Zuzuu píše:[Ďakujem vážim si to ;-) Ale najväčšia vďaka patrí tebe bez teba by nebolo čo natáčať ani Trial n SR by nebol. A ďakujem za super večer bolo vynikajúco aj organizácia na jednotku aj jedlo aj ľudia sú super ;-)

Zuzuu Krásne foto ;-)

PS2: teším sa že slovenská offroad trialová skupina opäť dala do kopy a napriek všetkým starým sporom opäť žije to značí že má silné jadro. /re""

KRASNE SI TO NAPÍSALA ZUZU :105: :gkf_14: :gkf_14: :gkf_14:[/quote]

Džonyyyyyyyyyyyyyyyy ;;) ;;) ty ma vždy potešíš :)
Predchádzajúci

Späť na Eurotrial

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia