FAQ  •  Registrovať  •  Prihlásenie

6.pretek Slovenskeho pohara SERED 4.-5.10.2014

<<

DusMi

Obrázok užívateľa

Offrouďák

Poslať 10 Okt 2014, 13:09

Re: 6.pretek Slovenskeho pohara SERED 4.-5.10.2014

No jo, aj tu sa pred styrmi rokmi formulovalo jedno z mala pravidiel, ak dobre pamatam, cosi v zmysle, "ak si potrebujete vyliat srdce, zalozte si na to temu, nikto vam ju nezmaze :)", ono to tu niekde urcite bude, len to treba pohladat :), ale predpokladam, ze toto pravidlo, nie je take nemenne pravidlo ako pravidla trialu a teda ho netreba brat vazne ;) ...
Takze zhruba takto:
pride mi divne niekoho hrubo a hlavne nespecificky obvinit na verejnom fore, bez toho aby som k tomu pridal podstatne informacie, tulo a silver hned aj pochopili o co ide a pridali patricne vecne vysvetlenie.
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 10 Okt 2014, 16:24

DusMi píše:No jo, aj tu sa pred styrmi rokmi formulovalo jedno z mala pravidiel, ak dobre pamatam, cosi v zmysle, "ak si potrebujete vyliat srdce, zalozte si na to temu, nikto vam ju nezmaze :)", ono to tu niekde urcite bude, len to treba pohladat :), ale predpokladam, ze toto pravidlo, nie je take nemenne pravidlo ako pravidla trialu a teda ho netreba brat vazne ;) ...
Takze zhruba takto:
pride mi divne niekoho hrubo a hlavne nespecificky obvinit na verejnom fore, bez toho aby som k tomu pridal podstatne informacie, tulo a silver hned aj pochopili o co ide a pridali patricne vecne vysvetlenie.

Ja som tu nikoho hrubo neobvinila tak nechapem o com tu rozpravas, prave ten dotycny hrubo a vulgarne obvinil rozhodcov takze mas v tom zjavny chaos a ja si tu srdce nevylievam opat si uplne mimo ja tu oznamujem ze ak niekto mieni chodit na sutaze preto aby urazal ludi a vyhrazal sa im nech radsej ostane doma to je cele a za tym si stojim mala som tam ako divakov aj svoju rodinu a aj svojich blizkych kde bolo aj male dieta ktore dodnes ma traumu z toho. Prave dotycny nech sa chodi vylievat dakde inde nie na nase sutaze. A dohovorila som.
<<

DusMi

Obrázok užívateľa

Offrouďák

Poslať 12 Okt 2014, 18:38

Mas tu napr. temu "co ma dnes nasralo", da sa pouzit :) (vela ludi to tu tak robi). Teda podla pravidiel, ktore by sa mali dodrziavat ;) (ako to aj sama pises :) ), aj ked vyzera, ze pre teba su podstatne len tie, s ktorymi sa vnutorne sama stotoznis :). Bez toho aby si popisala stav veci, ktory je hlavne na verejnom fore podstatny (teda kym zacnem niekoho obvinovat/ohovarat) si zacala vypisovat cosi uplne nespecificke, z coho nemohlo byt okrem zucastnenych nikomu nic jasne. Nebyt tula/silvera, tak to nie je jasne doteraz :).
Ako inac by si to nazvala ak nie vylievanie srdca :)? Co si napisala bolo/je nespecificke, nekonkretne vyjadrenie vlastnych pocitov z nejakej udalosti verejnym sposobom bez akehokolvek predostrenia faktov aby si nezucastneny mohol urobit nazor ...
V zasade je mi to fuk ako to tam bolo, len mi vadi, ked niekto zacne takymto nekonkretnym sposobom niekoho verejne ohovarat, bez toho aby dolozil nejake fakty ...
<<

Tonda Kofola

Spolujazdec

Poslať 12 Okt 2014, 19:19

DusMi píše:Mas tu napr. temu "co ma dnes nasralo", da sa pouzit :) (vela ludi to tu tak robi). Teda podla pravidiel, ktore by sa mali dodrziavat ;) (ako to aj sama pises :) ), aj ked vyzera, ze pre teba su podstatne len tie, s ktorymi sa vnutorne sama stotoznis :). Bez toho aby si popisala stav veci, ktory je hlavne na verejnom fore podstatny (teda kym zacnem niekoho obvinovat/ohovarat) si zacala vypisovat cosi uplne nespecificke, z coho nemohlo byt okrem zucastnenych nikomu nic jasne. Nebyt tula/silvera, tak to nie je jasne doteraz :).
Ako inac by si to nazvala ak nie vylievanie srdca :)? Co si napisala bolo/je nespecificke, nekonkretne vyjadrenie vlastnych pocitov z nejakej udalosti verejnym sposobom bez akehokolvek predostrenia faktov aby si nezucastneny mohol urobit nazor ...
V zasade je mi to fuk ako to tam bolo, len mi vadi, ked niekto zacne takymto nekonkretnym sposobom niekoho verejne ohovarat, bez toho aby dolozil nejake fakty ...

Já si myslím že těm co se zajímají o Off Road trial nevadí že to Zuzka napsala sem. V tomto hlavním tématu http://www.4x4nazory.sk/diskusia/viewforum.php?f=83 najde každý i ti začínajíci vše co je potřeba znát/vědět. Od pravidel, úprav a pomoc při stavbě/přípravě auta až po kalendář závodů. V tématu "co má dnes nasralo" jak vidím tak se řeší politika a od té si myslím každý rád odpočine právě na závodech. Příspěvek tykající se trialu by v tom tématu zapadl. Vždy se věci i problémy tykající se trialu řešili a vyřešili zde, anebo přímo na závodech. Když ne na těch kde se to událo, tak se na problém upozorní na příštím závodě při rozpravě aby se podobné případy neopakovali. Naco to rozmazávat ve více tématech :gkf_08:

Mě by spíš zajímalo když už se tady o tom píše, jestli onen stěžovatel byl na rozpravě před závodem. Tam je prostor na jakékoliv dotazy k závodu.
<<

Reno

Obrázok užívateľa

Trojkolkár

Poslať 12 Okt 2014, 21:11

Presne ako hovoríš,Tondo,musím s Tebou len súhlasiť
<<

Doki

Obrázok užívateľa

Očumovač

Poslať 12 Okt 2014, 22:10

Zdravím všetkých pospolu. Musím napísať môj postreh pretože som sa tohto eurotrialu zúčastnil a jazdil som svoj prvý trial vôbec. Testoval som novoupravené auto a zžíval sa sním. Samozre me pravidlá mi akosi ušli v prípravnej fáze nie, že by som si ich nepozrel, ale boli druhoradé. Prvoradá bola túžba pojazdiť na hranici svojich možností. OMYL hned prvé sekcie ukázali, že striktné rešpektovanie pravidiel a stotožnenie sa s nimi zvyšujú šance na lepšiu jazdu. Aj ja patrím medzi tých čo vošli do vlastnej bránky a pretrhli pásku hoci bola na pol metra od môjho auta, ale visela na konári, ktorý som potiahol a ohol autom ten potiahol pásku a roztrhla sa. Tiež pri dávke zdravej arogancie, ktorú v sebe mám som sa rozhorčil ALE nebolo to na úkor rozhodcov a už vôbec nie s vulgárnym a urážlivým správaním sa k nim. Páni v tomto súhlasím s názorom ZUZUU do bodky. V športe akomkolvek nie je miesto na takéto veci. Ale dejú sa. Preto o tom stále debatujeme.
Mne sa páčila prísnosť rozhodcov, aj ochota vysvetliť či skôr dovysvetlit pravidlá nováčikom. Jeden nemenovaný Pán rozhodca, ktorý ma bez milosti diskvalifikoval už neviem prečo v prvých sekciách ma v poslednej sekcii závodu hned po štarte! zastavil so slovami nemáš pás! Vyradil som rýchlosť a čakal na hvizd píšťalky no ten Pán rozhodca ma už poznal a vedel, že jazdím s nadšením. Povedal nič som nevidel pripútaj sa a chod! V tej chvíli som ocenil jeho nešportové správanie a jeho pochopenie pre moje nadšenie!
Myslím, že pravidlá tejto súťaže sú veľmi jednoznačné a jednoduché a ich rešpektovanie robí tú súťaž zaujímavejšou.
Pani traťoví komisari odviedli vynikajúcu prácu a organizatori pripravili vynikajúcu trať. Možme si len priať, aby takýchto akcií bolo na slovensku viac, ctiť si športové správanie a netolerovať nešportové správanie. Tolko moj postreh Doki
<<

Doki

Obrázok užívateľa

Očumovač

Poslať 12 Okt 2014, 22:34

Okrem toho Páni forum je na písanie postrehov, skúseností, radostí, starostí, nápadov a iných pádov. Ked niekto citlivo postrehne a napíše svoj názor na niečo, rovnako CITLIVO bez toho, aby niekoho konkrétneho obvinil ( práve o to totiž vôbec nejde to sa robí úplne na iných miestach, ide o postreh a vyjadrenie postoja nie o riešenie a jeho hľadanie) je to podľa mňa správne. Možno to naštartuje zavedenie noveho pravidla ,, nešportové správanie = červená karta,, a vôbec by to nebolo na škodu. Doki
<<

DusMi

Obrázok užívateľa

Offrouďák

Poslať 13 Okt 2014, 08:22

Je pekne, ze vas spaja spolocna zaluba a ste takto sudrzni :), v kazdom pripade tuto je uplne jasne, ze to do tohoto vlakna nepatrilo, minimalne preto, ze to porusuje jedno z mala na tomto fore stanovenych pravidiel :), na tie trialove sa mimochodom takmer v kazdom poste odvolavate :), ale tie mieste vam su zda sa fuk ...
Zvysok uz bol napisany niekde vyssie v zmysle: ak na verejnom fore kohosi zacnem z niecoho obvinovat, tak tam dam dostatocne mnoztvo informacii, ktore sa tu konecne zacinaju pomaly objavovat :). Tie informacie k vlastnemu sporu mali byt v tom prvom poste (ak sa uz niekto rozhodol s nim vyjst verejne), inac nema ziadny zmysel, teda okrem toho vylievania srdca
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 14 Okt 2014, 09:42

Doki píše:Zdravím všetkých pospolu. Musím napísať môj postreh pretože som sa tohto eurotrialu zúčastnil a jazdil som svoj prvý trial vôbec. Testoval som novoupravené auto a zžíval sa sním. Samozre me pravidlá mi akosi ušli v prípravnej fáze nie, že by som si ich nepozrel, ale boli druhoradé. Prvoradá bola túžba pojazdiť na hranici svojich možností. OMYL hned prvé sekcie ukázali, že striktné rešpektovanie pravidiel a stotožnenie sa s nimi zvyšujú šance na lepšiu jazdu. Aj ja patrím medzi tých čo vošli do vlastnej bránky a pretrhli pásku hoci bola na pol metra od môjho auta, ale visela na konári, ktorý som potiahol a ohol autom ten potiahol pásku a roztrhla sa. Tiež pri dávke zdravej arogancie, ktorú v sebe mám som sa rozhorčil ALE nebolo to na úkor rozhodcov a už vôbec nie s vulgárnym a urážlivým správaním sa k nim. Páni v tomto súhlasím s názorom ZUZUU do bodky. V športe akomkolvek nie je miesto na takéto veci. Ale dejú sa. Preto o tom stále debatujeme.
Mne sa páčila prísnosť rozhodcov, aj ochota vysvetliť či skôr dovysvetlit pravidlá nováčikom. Jeden nemenovaný Pán rozhodca, ktorý ma bez milosti diskvalifikoval už neviem prečo v prvých sekciách ma v poslednej sekcii závodu hned po štarte! zastavil so slovami nemáš pás! Vyradil som rýchlosť a čakal na hvizd píšťalky no ten Pán rozhodca ma už poznal a vedel, že jazdím s nadšením. Povedal nič som nevidel pripútaj sa a chod! V tej chvíli som ocenil jeho nešportové správanie a jeho pochopenie pre moje nadšenie!
Myslím, že pravidlá tejto súťaže sú veľmi jednoznačné a jednoduché a ich rešpektovanie robí tú súťaž zaujímavejšou.
Pani traťoví komisari odviedli vynikajúcu prácu a organizatori pripravili vynikajúcu trať. Možme si len priať, aby takýchto akcií bolo na slovensku viac, ctiť si športové správanie a netolerovať nešportové správanie. Tolko moj postreh Doki

Doki ďakujem, Reno ďakujem, Silver ďakujem, Tondo ďakujem... vy všteci viete o čo je reč a že je to tu správne môj príspevok lebo sa to týkalo toho závodu, lebo sa chceme takéhoto správania vyvarovať leboo...
A som plne za udeľovanie červenej karty a vylúčenie zo závodu za nešportové správanie a na najbližšej rozprave dám určite o tom hlasovať a navrhnem to na úvahu riaditeľovi offroad trialu. Tým čo vedia o čo je tu reč ďakujem a tomu kto stále nechápe prajem pekný deň a nemienim s ním viac diskutovať, hrach na stenu je škoda hádzať je pridrahý.
<<

DusMi

Obrázok užívateľa

Offrouďák

Poslať 14 Okt 2014, 10:47

Pomalicky sa tu zberaju tie podstatne informacie k predmetnej udalosti co je chvalyhodne :), horsie je, ze ani jedna neprisla od teba :). Z druhej strany ak niekto nie je pripustny inemu nazoru ako svojmu co dokazujes v kazdom prispevku/reakcii k tej udalosti, tak by som sa ani necudoval, ak by dotycny reagoval neprimerane prave po tvojom bohorovnom objasneni veci :). Tak by som hadam este zazelal, aby vam tie pravidla dodrziavali aspon tak pekne ako ty dodrziavas tunajsie :).
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 14 Okt 2014, 11:14

DusMi píše:Pomalicky sa tu zberaju tie podstatne informacie k predmetnej udalosti co je chvalyhodne :), horsie je, ze ani jedna neprisla od teba :). Z druhej strany ak niekto nie je pripustny inemu nazoru ako svojmu co dokazujes v kazdom prispevku/reakcii k tej udalosti, tak by som sa ani necudoval, ak by dotycny reagoval neprimerane prave po tvojom bohorovnom objasneni veci :). Tak by som hadam este zazelal, aby vam tie pravidla dodrziavali aspon tak pekne ako ty dodrziavas tunajsie :).

Počuvaj ja som sa tak dlho tak =)) dobre už nezasmiala tak dik že vďaka tebe môžem že si mi to umožnil ani nevieš ako mi to pomohlo mám teraz také dosť hektické obdobie tak fakt ti veľmi pekne ďakujem
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 21 Okt 2014, 10:46

Ďakujem krasne chalanom zo Serede Jozkovi Tothovi, Danovi Mikulasovi a ostatnym za krasnu prezentaciu offroad trialu na autosalone v Nitre. Krasne ste si auta pripravili, nic ste nenechali na nahodu a robite dobre meno offroadtrialu. Este raz obrovska vdaka. :YMAPPLAUSE:
Prílohy
10636072_777733218952999_9130311790990857428_n.jpg
Predchádzajúci

Späť na Eurotrial

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia