FAQ  •  Registrovať  •  Prihlásenie

MSR OFFROAD TRIAL BRATISLAVA UMELÝ KOPEC 25.-26.10.2014

<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 07 Okt 2014, 11:47

MSR OFFROAD TRIAL BRATISLAVA UMELÝ KOPEC 25.-26.10.2014

Pozyvame vsetkych nadsencov offroad trialu , jazcov aj divakov na posledny pretekek sezony do Bratislavy na umely kopec.

strucny program

piatok 24.10.

14 00 otvorenie depa
18 00 registracia a volna zabava

sobota 25.10

8: 00 registracia
09:00 rozprava
09:30start
17:30 uzatvorenie sekcii a volna zabava

Nedela 26.10.

09:30 start
14:00 uzatvorenie sekcii
15:00 vyhodnotenie
15: 30 rozlucka

PS softaci pridite budu nove trate jednoduchsie aby ste si zajazdili

Obrázok
<<

Robo kop

Bruchoplazník

Poslať 15 Okt 2014, 13:42

Re: MSR OFFROAD TRIAL BRATISLAVA UMELÝ KOPEC 25.-26.10.2014

ja som sa v nedelu vratil s Rumunska a makam na aute tak dufam ze aj vsetci ostatny sa pripravuju
<<

tulo

Obrázok užívateľa

Spolujazdec

Poslať 15 Okt 2014, 21:15

ved to uz doklepeme power paskou, zdrhovackami a drotom...

;))
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 16 Okt 2014, 09:38

tulo píše:ved to uz doklepeme power paskou, zdrhovackami a drotom...

;))

Tulius len ty nič nedoklep páskou a zdrhovačkami lebo zas ti budú z toho Vitar ďábla vytekať všakovaké šťavy... pekne makaj aj ty musíš dojazdiť máš na to tento rok tak šup šup, keď sa ťa jeseň opýta čo si robil v lete, čo povieš? :gkf_05:
<<

Doki

Obrázok užívateľa

Očumovač

Poslať 16 Okt 2014, 13:44

Tešíme sa zámčania prídeme asi aj pokempujeme. Som zvedavý na SOFT v porovnaní so Seredou. Ak je tak ako vravíš zajazdí si aj moja polovička :-)
<<

tulo

Obrázok užívateľa

Spolujazdec

Poslať 16 Okt 2014, 20:06

Zuzuu píše:
tulo píše:ved to uz doklepeme power paskou, zdrhovackami a drotom...

;))

Tulius len ty nič nedoklep páskou a zdrhovačkami lebo zas ti budú z toho Vitar ďábla vytekať všakovaké šťavy... pekne makaj aj ty musíš dojazdiť máš na to tento rok tak šup šup, keď sa ťa jeseň opýta čo si robil v lete, čo povieš? :gkf_05:

Zuzuuu keby si videla ako tam drzi vyfuk zaplaces.... Vitarka dostala tuto sezonu v Klubine a na Eurotrialy hodne na hubu... Asi dostane vacsie papucky, kazdy centimeter dobry... A zvysok jesene a jar sa budem snazit dat ju ako tak do poriadku... Aj ked niektore veci som v zivote nemyslel ze na aute budem robit... ved vies, ludia z kancelarie od pocitaca ;))
<<

Doki

Obrázok užívateľa

Očumovač

Poslať 20 Okt 2014, 10:28

Ahoj ZuZuu ake su moznosti kempovania na umelom kopci, elektrika, nutnost rezervacie miesta a pod.? Dakujem za odpoved Doki
<<

Robo kop

Bruchoplazník

Poslať 20 Okt 2014, 19:22

zatial Miro vzdy nasiel miesto pre vsetkych a este bol aj kus na parkovanie nie som sice Zuzuu ale ona by ti napisala to iste :gkf_08:
tesime na vsetkych a dobrych ludi sa zmesti v piatok aj v sobotu bude fanky zabava
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 20 Okt 2014, 19:56

Doki píše:Ahoj ZuZuu ake su moznosti kempovania na umelom kopci, elektrika, nutnost rezervacie miesta a pod.? Dakujem za odpoved Doki

Pre DOKIHO:

Miesta na kempovanie je dost, ale elektrika bohuzial k dispozicii nie je a aj miestny bufet funguje len na elektrocentrale. Zavodnici ktori nedokazu bez elektriny fungovat si zvyknu elektrocentralu priniest. Co sa kurenia tyka tak v karavanoch vacsinou vsetci kuria plynom a pokial ti ide o posedenie tak v bufete je svetla dost a aj miesta na sedenie a dokonca je tam kurenie v krbe a samozrejme aj moznost co to zjest a vypit. Vecko je riesene Toy Toy-kou. Miesta sa nemusia rezervovat v pohode sa tak kazdy zmesti ak chces byt v caravane, , aute a pod. Pre pohodlnejsich je aj moznost ubytovania nie velmi daleko cca 5 kilakov od trate napr.v Rusovciach (Rusovsky penzion), Penzion pri Kastieli, ten si pochvalovali najma ceski zavodnici ceny su tam pre izbu dvojku cca 40 Eur ale je tam komfort. V Jarovciach je penzion Mala aj s Pizzeriou teda s moznostou stravy, tam je 35 Eur na noc dvojka. Ale samo vacsinou sa vravi ze pravi offroadaci a pravi zavodnici spia na trati teda nie priamo na trati ;;) ale v objekte takze vacsina ludi je tam. Mas na vyber bohatu ponuku. Co sa obchodov a sluzieb tyka si priamo v meste tak na skok mas hocikam, napr. ak potrebujes lekaren ako poniektori co zhanaju tabletky na palenie zahy :gkf_08: . Tesime sa ma teba velmi.

A pre Tula:
Tulius ja tvoju Vitarku poznam viac ako osobne takze presne viem o com hovoris a este aj ty jej davas teda riadne kapky - ved som si polezala pod nou v Seredi :) pamatas a jasne na nove gumy sa tesim vies ze ja som kolesofil tesim tesim a neboj my od kancelarskeho stola sme najvacsi bojovnici tak sa nebojim a velmi dobre viem ze v roku 2015 nastupi zuriva Vitarka - tak sa volala ked ju mal este Peto tak jej to meno nechaj prosim na trat ako cukricek - uz ta co to poznam tak som si ista. Hlavne teraz zabojuj - ty vies co myslim mas na to - si sice super moj. :gkf_10: ale drzim palce a to uprimne tak bojuj. nezabudaj : SUZUKI POWER IS BEST FOREWER. IN THE SUZUKI ONLY you will be champion dont forget... :drive:
<<

tulo

Obrázok užívateľa

Spolujazdec

Poslať 20 Okt 2014, 20:34

Zuzuu píše:
A pre Tula:
Tulius ja tvoju Vitarku poznam viac ako osobne takze presne viem o com hovoris a este aj ty jej davas teda riadne kapky - ved som si polezala pod nou v Seredi :) pamatas a jasne na nove gumy sa tesim vies ze ja som kolesofil tesim tesim a neboj my od kancelarskeho stola sme najvacsi bojovnici tak sa nebojim a velmi dobre viem ze v roku 2015 nastupi zuriva Vitarka - tak sa volala ked ju mal este Peto tak jej to meno nechaj prosim na trat ako cukricek - uz ta co to poznam tak som si ista. Hlavne teraz zabojuj - ty vies co myslim mas na to - si sice super moj. :gkf_10: ale drzim palce a to uprimne tak bojuj. nezabudaj : SUZUKI POWER IS BEST FOREWER. IN THE SUZUKI ONLY you will be champion dont forget... :drive:

Zuzuu vcera som 300x vstal a lahol pod vitarku, unik kvapalin by mal byt zazehnany, ale ja som K.O. boli ma cely clovek ;))

Cukricek bude na dalsiu sezonu, teraz to musime s vitarkou dobojovat do konca najlepsie ako sa bude dat ;)

Ale ved ja si ju setrim, to Ti hnusni tratovi komisari to tak stavaju :)))) ze pozdravujem :))
<<

Doki

Obrázok užívateľa

Očumovač

Poslať 20 Okt 2014, 21:38

Dakujem Zuzuu to mi staci kurit mozem plynom a elektrocenralu mam takze sa zariadit ako kempista. DoKi
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 21 Okt 2014, 10:11

Doki píše:Dakujem Zuzuu to mi staci kurit mozem plynom a elektrocenralu mam takze sa zariadit ako kempista. DoKi

jasne kempisti su vitani najviac :) tak priprav auticko krasne a sup sup
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 21 Okt 2014, 10:14

tulo píše:
Zuzuu píše:
A pre Tula:

Zuzuu vcera som 300x vstal a lahol pod vitarku, unik kvapalin by mal byt zazehnany, ale ja som K.O. boli ma cely clovek ;))

Cukricek bude na dalsiu sezonu, teraz to musime s vitarkou dobojovat do konca najlepsie ako sa bude dat ;)

Ale ved ja si ju setrim, to Ti hnusni tratovi komisari to tak stavaju :)))) ze pozdravujem :))

Sak ale to jake fitko mas sak musis cloviecika kancelarskeho trocha rozcvicit to ti len prospeje a na to vsadzam na buduci rok ze zuriva Vitarka v prevedeni cukricek :) a mas pravdu aj my setrime Eljotika a vidis je koniec sezony a je riadne oslahany... vetrom :d takze Dzony Dzony nielen na Soft ale aj na O a S si vstupit do svedomia moje komisarske stvorenicko

Pozri ako vyzerala kedysi Vitarocka zuriva :)
Prílohy
262291_1889158831190_3455783_n.jpg
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 22 Okt 2014, 15:53

..a to ešte všetkým oznamujem že bude o hodinu dlhší pretek, nemyslím súťaženie to ostáva v časovom rozmedzí ako je stanovené ale zo soboty na nedeľu sa mení čas na zimný, teda máme o hodku viac k dobru :)
<<

Tonda Kofola

Spolujazdec

Poslať 22 Okt 2014, 16:07

Zuzuu píše:..a to ešte všetkým oznamujem že bude o hodinu dlhší pretek, nemyslím súťaženie to ostáva v časovom rozmedzí ako je stanovené ale zo soboty na nedeľu sa mení čas na zimný, teda máme o hodku viac k dobru :)

...k dobru ? takže k pití a zábavě si chtěla povedať :YMPARTY: :gkf_08: :gkf_02: :gkf_13:
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 23 Okt 2014, 10:04

Tonda Kofola píše:
Zuzuu píše:..a to ešte všetkým oznamujem že bude o hodinu dlhší pretek, nemyslím súťaženie to ostáva v časovom rozmedzí ako je stanovené ale zo soboty na nedeľu sa mení čas na zimný, teda máme o hodku viac k dobru :)

...k dobru ? takže k pití a zábavě si chtěla povedať :YMPARTY: :gkf_08: :gkf_02: :gkf_13:

Tondo ty si nejaký moc znalý ha ha ale ja som myslela práveže k dobru čo sa spania týka veď vieš ako rada spím :)
<<

Silver

Spolujazdec

Poslať 27 Okt 2014, 11:18

Tak. A mame za sebou posledny pretek Majstrovstiev Slovenska v offroadtriale,ktory napriek tomu ze sa konal v Bratislave na umelom kopci dopadol nadmieru dobre a vsetci zucastneni si myslim boli spokojni co mi za seba potvrdili aj Madarski pretekari ktori si trate velmi pochvalovali. Trate neboli az tak narocne ako na minulom preteku co ale nikomu nevadilo no aj napriek tomu sme boli svedkami niekolkych prevrateni sutaznych aut,ktore sa ale zaobisli bez poskodeni. Pocasie sice bolo trochu ine ako po minule roky,bolo sychravo ale v nedelu pred obedom sa konecne ukazalo aj slnko ktoreho luce nas konecne zohriali. Taktiez pesedenie vecer v bufete pri krbe bolo vyborne,len skoda ze ho nevyuzili viaceri,bolo tam fakt dobre a ceny ako v bufetoch na inych pretekoch.
V kategorii Soft boli trate na prejazd lahsie ale o to zaludnejsie na taktiku prejazdu to znamena bolo trebo si dobre premysliet ako trat prejst a neprist do kontaktu s uz prejdenymi brankami,na co doplatilo viac pretekarov ale aj o tom je tato sutaz a chalani si nabuduce musia dat vacsi pozor. Takze dakujeme za super trate a dobre zorganizovany pretek,kto nebol moze lutovat.
<<

buboja

Obrázok užívateľa

Začiatočník

Poslať 27 Okt 2014, 20:30

mozem aj ja potvrdit ze trate super zabava ako ma byt a celkova organizacia a jazdci super .
JEEP WRANGLER 2,5 b .r 99 PREDANY ---Frontera B 2,2 uz predana, Buggy renly 500, X 5 3d bruchoplaz, tych malych kocurov uz nepisem :D 5x bmw ,2x uno, 1x honda,2x 613, 1x 120,1xkia pride :D, 1x 110,1x citroen evasion ,a dalsie uz ani nepametam :D
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 28 Okt 2014, 15:45

Ja sa tiež pridávam organizácia preteku bola na jedničku, tak isto práca komisárov a všetkých zaiteresovaných. Počasie síce tentoraz moc spolupracovať nechcelo určite sme si predstavovali krajšie ale ako sa vraví nemôžeme mať všetko naraz :). Ďakujeme za účasť pretekárom, ktorí predvádzali skvelé výkony a mnohí aj skvelé saltá a bôčiky, našťastie bez väčšej ujmy na technike a žiadnej na zdraví.

Máme za sebou sezónu 2014 ktorú môžeme hodnotiť viac ako pozitívne, všetky preteky sa konali a dopadli skvele a tak isto tento rok sme zvládli aj najväčšiu výzvu, ktorú sme mali a tou bolo organizovanie Eurotrialu 2014 na ktorý boli tak isto samé pozitívne hodnotenia.
Chcela by som teda veľmi pekne poďakovať v prvom rade za celú sezónu 2014 riaditeľovi offroad trialu Robkovi Královi že to všetko viedol na jedničku a že všetko napokon na jedničku aj dopadlo. Ďalej veľká vďaka patrí komisárom za kus roboty ktorí odviedli a ich prácu si nesmierne vážime. Vďaka patrí samozrejme aj všetkým závodníkom, ktorí sa zúčastňovali pretekov a podávali na tratiach excelentné výkony a tak isto veľká vďaka Slovakia offroad trial teamu, ktorí krásne reprezentoval Slovenskú republiku na európskom šampionáte a podarilo sa mu ako celkú získať krásne 4.miesto v pohári národov čo je pre tak malinkú a offroad trialovo málo skúsenú krajinu viac ako skvelé. Chalani a baby veľká vďaka. Proste sezóna 2014 dopadla výborne a vďaka vám ktorí ste sa na nej akokoľvek podielali. Tešíme sa na rok 2015 držte sa hlavne v zdraví, šup šup do garáží nezaháľať a už teraz chystať techniku na ďalší skvelý rok, ktorý skvelý určite bude.

PS: moja osobná vďaka Ivanovi Striebornému - za to že je Majster Slovenska a strááášne ma tým potešil ale strááášne je šikovný :) /ví"" :gkf_10:

Tak sa mávajte , off trialu zdar priatelia :drive:

Výsledky : http://www.offroadtrial.sk/images/stories/MSR2014_Bratislava.pdf

Foto - už ťahám na rajče len majte strpenie musím aj pracovať v práci bo prácou som živá keď budú nebojte hneď tu budú ....
<<

mattias

Obrázok užívateľa

Trojkolkár

Poslať 29 Okt 2014, 23:28

Foto od nás :)

http://www.4x4life.sk/?p=6306

Maťo, 4x4life.sk
Daihatsu Feroza
Ďalší

Späť na Eurotrial