FAQ  •  Registrovať  •  Prihlásenie

Miting San Marino 2014

<<

Robo kop

Bruchoplazník

Poslať 14 Nov 2014, 08:48

Miting San Marino 2014

minuly vikend sme boli na mitingu v San marine kde sme okrem ineho prezentovali Majstrovstva Europy 2014 a vypoculi si aj kritiku a chvalu od ostatnych clenov europskeho commitee a bol som velmi hrdy na moj team lebo bolo daleko viac chvaly ako kritika najvacsi problem bol so sprchami ze boli daleko od depa a ucastnici sa po osprchovani znova zablatili lebo pravidel prsalo a dalsia vitka bola ze v bufete bolo malo zeleniny a ovocia a vsetko ostatne sa pacilo a boli spokojny takze vo finale super .

ps . moj tlmocnik a asistent na mitingu TULO prelozi a urobi spravu o zmenach v pravidlach a o informaciach co sa tyka dalsich majstrovstiev europy v kratkej dobe .
<<

tulo

Obrázok užívateľa

Spolujazdec

Poslať 14 Nov 2014, 11:24

Re: Miting San Marino 2014

Ako pise Robo, dostali sme velmi pozitivnu spatnu vazbu na eurotrial 2014, vacsina krajin vyjadrila prekvapenie, ze aj u nas sa da tak dobre zorganizovat podujatie ako je eurotrial...
Kedze som si zapisoval len pripomienky, tu su:

- Velka vzdialenost medzi kempom, park ferme a racing area
- Umiestnenie sprch, daleko a v blate
- Sposob vydavania welcome vecere, nebolo jasne ako sa dostat k jedlu, viac radov atd…
- Malo ludi v organizacnom time
- Malo zeleniny a ovocia (RUS) ;)
- Nedostatocne a nekvalitne ozvucenie stanu, ked zacalo vyhlasovanie vysledkov mnohi na zaciatku stanu netusili co sa deje

Eurotrial 2015

- Brzdove trubky nesmu byt prichytene plastovymi zdrhovackami, jedine akceptovane riesenie je pouzitie kovovych materialov resp. original uchytov
- Specialnu pozornost venovat uchyteniu prechodu medzi brzdovou trubkou a hadickou, malo by byt ako pri originalnych autach teda napevno
- Po budke bude revizia nielen na ram auta ale aj na uchytenie a stav sedaciek (stalo sa, ze po budke bol ram v poriadku ale samotne sedadlo bolo prasknute na 6 miestach)
- Horne uchyty tlmicov ak su volne dostupne treba prekryt tak, aby pri budke nemohlo dojst k uniku plynu alebo oleja do priestoru posadky

Najdlhsia bola diskusia k triede M, hlavne ohladom modifikacii firewallu, podlahy a tunela prevodovky. Dalej boli rozoberane upravy pravidiel ktore budu ohlasene v 2016-2017... Tykali sa hlavne zmien na podvozku pre auta s vinutymi pruzinami...

Co sa tyka jazdy v sekcii, zdoraznene boli hlavne tieto veci:

- Za vystrcenu ruku alebo hlavu z auta bude ihned odpiskany koniec sekcie. Taliani zvazuju kvoli tomu povinne pouzitie ochrannych sieti na oknach, este to bude komunikovane oficialne
- Nebude akceptovane prejdenie branky zvalenim tycky ak auto neprejde celym obrysom za pomyselnu spojnicu branok, neviem ako inak to napisat, skusim nakreslit?

Ak niekto uvazujete byvanie v hoteli, odporucaju rezervovat si hotel co najskor, pretoze v case eurotrialu sa tam bude konat nejaky festival...

Eurotrial 2016 bude pravdepodobne v Nemecku, kedze ide o 20.vyrocie a 1996 bolo tiez Nemecko...

Dufam ze som na nic nezabudol :)
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 21 Nov 2014, 17:40

Ja by som tu chcela veľmi pekne poďakovať chlapcom obom že boli na tom mítingu, pogratulovať že spätná väzba bola na Eurotrial výborná čo svedčí o tom že sú viac ako šikovní. Takže super ste obaja aj Roberto aj Tulius reprezentovali. Ďakujeme za nové info.
PS: v Rusku tiež viac ovocia nemajú tak nechápem čo kecajú lebo aj na jablká majú embargo, ale asi vlastne preto že majú málo tak tu chceli :). A čo sa spŕch týka tak jedno múdre offroadové príslovie vraví, že pravý offroaďák se nemije, pravý offroaďák se loupe takže nechápem čo sa im nepáčilo no nemám pravdu? :)

Tešíme sa všetci na San Marino na to zlato /ví""
<<

tulo

Obrázok užívateľa

Spolujazdec

Poslať 02 Mar 2015, 17:33

Pred chvilou prisla oficialna informacia o sietkach na okna/dvere tykajuca sa vsetkych kategorii:

"Side protection nets must be present on any car. Nets must cover all the door/window area so the arm/hand/head cannot come outside the car. The use of arm straps is free of choice for additional protection. If arm straps are used they must open togheter with the harness."

Ochranne siete musia byt na kazdom aute, musia zakryvat cele okno/dvere resp. priestor kadial by sa mohlo rameno/ruka/hlava dostat von z auta. Pouzitie pasky je dobrovolne a sluzi pre pridavnu ochranu. Ak sa pouziju ochranne pasky musia sa odopinat spolu s pasmi.

Dufam ze som to prelozil ako tak dobre ;))
<<

Silver

Spolujazdec

Poslať 05 Mar 2015, 00:35

Tulo, dik za info. Tak zas dalsie pi......y. Tie siete su na nieco dobre,ale ked sa niekto prevrati do vody alebo blata ako v roku 2011 Csaba Boros v Cechach tak tam uz ide o zivot ako sa z auta dostat von https://www.youtube.com/watch?v=0rr7uQyjyk4 . Ale predpokladam ze Taliani budu mat trate ako posledne celkom v pohode aj ked aj oni uz pomaly pritvrduju.
<<

tulo

Obrázok užívateľa

Spolujazdec

Poslať 08 Mar 2015, 21:32

inak najviac ma dostalo jednanie za zelenymi stolmi... skoro som odpadol od toho ako vazne sa ludia tvarili ;)
marino1s.jpg

a tuto je tabula pri vjazde do arealu, ale to asi vacsina z Vas pozna... Ted ta zospodu od hlavnej...
Prílohy
marino2s.jpg

Späť na Eurotrial

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia