FAQ  •  Registrovať  •  Prihlásenie

KONCOROČNÉ VYHODNOTENIE OFFROAD TRIAL A VYHLÁSENIE MAJSTROV

<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 21 Nov 2014, 17:35

KONCOROČNÉ VYHODNOTENIE OFFROAD TRIAL A VYHLÁSENIE MAJSTROV

Nakoľko sa mi nepodarilo premenovať tému Majstri Slovenska tak som urobila nové vlákno kde je info o koncoročnom vyhlásení majstrov Slovenska sezóny 2014 v offroad triale. Bude sa konať 05.12.2014 v Oščadnici v hoteli Marlene. Hláste sa tu a aj počty koľko ľudí beriete so sebou. Ďakujeme
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 21 Nov 2014, 17:42

Re: KONCOROČNÉ VYHODNOTENIE OFFROAD TRIAL A VYHLÁSENIE MAJST

nakoľko Irča a Miro sa prihásili už tam v tem inom vlákne dovolujem si ich prekopcit sem hlaste sa prosim sem dikesky

Hlásíme účast (posádka M 355) Irena a Mirek . Zároveň taky všem velká gratulace a díky Robovi a všem komisařům a organizátorům , kteří závodům věnovali svůj čas a energii
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 21 Nov 2014, 17:44

tak isto my hlasime ucast Silver teamu - teda Ivo a ja zatial v pocte 2 kusy o rozmeroch cca 103-60-90 jaaaj sak to su moje tak asi 103-103-103 potom Ivove :)
( co sa Rena tyka neviem on napise ak sa bude dat ist na motorke tak urcite pride :) budeme sa tesit) ::kapo::

PS: v pripade ze bude snezit pridem len ja vlakom prebrat cenu ha ha dufam Perinbaba si da free na vikend 5-7 ci? Lebo majster svetla musí ísť :)

PS: majster svetla ma straaaasne potesil a patri mu vdaka nad vdaky.
<<

gazur lubomir

Obrázok užívateľa

Trojkolkár

Poslať 25 Nov 2014, 08:28

Pridu aj Laco a Janka Sliviakovci
Ja a Jakub + upresnim koľko doprovodu
Suzuki samurai na všetky spôsoby http://www.offroadklubzbynov.estranky.sk/ ĽUBO GAŽÚR AUTO-MOTO-OFF ROAD,s.r.o.0905950274
http://www.odevy-apis.sk/
<<

buboja

Obrázok užívateľa

Začiatočník

Poslať 26 Nov 2014, 20:54

aj ja sa pripajam dvaja + upresnime este :)
JEEP WRANGLER 2,5 b .r 99 PREDANY ---Frontera B 2,2 uz predana, Buggy renly 500, X 5 3d bruchoplaz, tych malych kocurov uz nepisem :D 5x bmw ,2x uno, 1x honda,2x 613, 1x 120,1xkia pride :D, 1x 110,1x citroen evasion ,a dalsie uz ani nepametam :D
<<

Robo kop

Bruchoplazník

Poslať 04 Dec 2014, 07:33

ahoj te uz by malo byt vsetko nachystane v piatok 5.12.2014 by sme sa vsetci mali stretnut na hoteli Marlene v Oščadnici okolo 17 00 lebo 17 30 by sme mali zacat s vecerou a potom s :gkf_01:
Naposledy upravil Robo kop dňa 04 Dec 2014, 13:37, celkovo upravené 1
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 04 Dec 2014, 13:00

Robo kop píše:ahoj te uz by malo byt vsetko nachystane v piatok 6.12.2014 by sme sa vsetci mali stretnut na hoteli Marlene v Oščadnici okolo 17 00 lebo 17 30 by sme mali zacat s vecerou a potom s :gkf_01:

Tak teraz neviem treba to dat na spravnu mieru lebo piatok je 5.12. a sobota 6.12. tak teraz ako? piatok či sobota? 5. alebo 6? :) dakde tu kolise logistika :) trocha ale je koniec roka chaos hruza des

Takže ja sa pokúsim to učesať takže piatok 5.12. v Marlene
<<

Robo kop

Bruchoplazník

Poslať 04 Dec 2014, 13:38

Zuzuu píše:
Robo kop píše:ahoj te uz by malo byt vsetko nachystane v piatok 6.12.2014 by sme sa vsetci mali stretnut na hoteli Marlene v Oščadnici okolo 17 00 lebo 17 30 by sme mali zacat s vecerou a potom s :gkf_01:

Tak teraz neviem treba to dat na spravnu mieru lebo piatok je 5.12. a sobota 6.12. tak teraz ako? piatok či sobota? 5. alebo 6? :) dakde tu kolise logistika :) trocha ale je koniec roka chaos hruza des

este ze ta mam ZUZUU lebo inak by som v piatok pri stole sedel sam dakujem za opravu
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 04 Dec 2014, 17:34

Robo kop píše:
Zuzuu píše:

este ze ta mam ZUZUU lebo inak by som v piatok pri stole sedel sam dakujem za opravu

dakujem za uznanie potesi ved vies ze som promo riaditelka a tak dozeram nad vsetkym :) :gkf_10: ba mna sa mozes vzdy spolahnut
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 08 Dec 2014, 17:15

Takže chcela by som velmi pekne podakovat za zorganizovanie skutocne velkolepeho ukoncenia offroad trialovej sezony 2014. Skutocne sme boli viac ako milo prekvapeni, prsotredie hotela Marlene v Oscadnici je uzasne, priam rozpravkove, jedielko bolo svetove, tak isto napoje, hudba, atmosfera a ceny boli skvele, boli netradicne zaujimave plne napadu a vsetci si ich o to viac vazime ze ich vytvoril riaditel nas offroadtrialovy sam vlastnorucne teda maju aj inu ako len ocenujucu hodnotu. Proste vsetko bolo v piatok skvele a ti co neprisli mozu skutocne lutovat. Nakoniec sme si uzili aj prekrasny ohnostroj. Este raz vdaka za vsetko a este raz gratulacia vsetkym ocenenym, vsetkym rozhodcom a organizatorom, ale aj vsetkym ostatnym lebo je vidiet ze slovensky offroad trial zije a skutocne je na urovni. ( vdaka riaditel Robko Kral) a aj ostatnym patri vdaka bo budujete to vsetci.

Prajem vsetkym krasne prezitie vianocnych sviatkov, prajem vam vsetkym najma zdravicko lebo to ked nie je nic netesi a hned na druhom mieste lasku, nech ju citite a rozdavate ju dalej lebo bez lasky a vzajomnej ucty je svet ponury a smutny - ani peniazmi to nikdy nevykompenzujete. A potom este pokoj, pokoru, relax, pohodu s blizkymi a tymi ktorych lubite ( nikdy im to nezabudajte hovorit bo aj to je velmi dolezite) a potom aj nejake tie peniaze a uspech a darceky ale to nie je az take dolezite ako tomu niekto priklada vyznam. Hlavne ziadne stresy a smutok. Uzivajte najkrajsie sviatky v roku a vsetko dobre v roku 2015 - nech je ovela ovela krajsi ako tento. ( u mna hlavne nech uz je tu )

Trialu zdar vsetkym zelam len to najlepsie a dakujem ze som mohla v vami stravit sezonu 2014, s vami a s krasnym sportom menom offroadtrial. vsetkym odo mna jeden velky :YMAPPLAUSE: dik pa

PS: a ze mi dvaja jazdci splnili moj trialovy sen 1. ze sme stali na bedni na Eurotriale (dik faro Jozko), 2. ze Ivo a Reno su majstri Slovenska juuj lebo ja to tak strasne lubim tak straaasne (viem ze sa budu hnevat ze to pisem ale velmi si ich za to vazim ) dakujem
<<

Tonda Kofola

Spolujazdec

Poslať 13 Dec 2014, 19:42

Zuzuu píše:......ceny boli skvele, boli netradicne zaujimave plne napadu a vsetci si ich o to viac vazime ze ich vytvoril riaditel nas offroadtrialovy sam vlastnorucne teda maju aj inu ako len ocenujucu hodnotu.

Robo, dnes jsem viděl na akci v Krnově na roklině cenu od Jirky Kobylky a je to opravdu moc pěkná práce :YMAPPLAUSE: :YMAPPLAUSE: :gkf_08:
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 22 Dec 2014, 17:38

<<

Tonda Kofola

Spolujazdec

Poslať 23 Dec 2014, 19:16

:gkf_01: PŘEJI VŠEM POHODOVÉ VÁNOCE A ŠTASTNÝ NOVÝ ROK 2015 :gkf_08: