FAQ  •  Registrovať  •  Prihlásenie

6.-ty pretek MSR v offroad triale Sereď 24.-25.10.2015

<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 01 Okt 2015, 16:49

6.-ty pretek MSR v offroad triale Sereď 24.-25.10.2015

Srdečne všetkych pozývame na 6.-ty pretek sezony MSR v offroad triale ktory sa uskutocni v termine 24.-25.10.2015 - podmienky budu upresnene
Prílohy
P1440130.JPG
<<

zdeno

Obrázok užívateľa

Štvorkolkár

Poslať 01 Okt 2015, 22:35

Re: 6.-ty pretek MSR v offroad triale Sereď 24.-25.10.2015

Škoda, že aj tento termín preteku koliduje s iným - Offroad Cup Slovakia (24.10. Brezno).
<<

Robo kop

Bruchoplazník

Poslať 02 Okt 2015, 06:22

koliduje ale ja davam kalendar prvy do eteru a vsetci ostatny ako keby sabotovali alebo neviem niekedy sme robili aj stretnutie organizatorov v tej dobe to bolo dobre moc sa nam terminy nehadali a aj preto by som rad znova skusil to stretnutie organizatorov zorganizovat lebo aj nasi chalani by sa niekedy radi zucastnili podujatia a mame zrovna zavody .
<<

Reno

Obrázok užívateľa

Trojkolkár

Poslať 02 Okt 2015, 08:17

Robo kop píše:koliduje ale ja davam kalendar prvy do eteru a vsetci ostatny ako keby sabotovali alebo neviem niekedy sme robili aj stretnutie organizatorov v tej dobe to bolo dobre moc sa nam terminy nehadali a aj preto by som rad znova skusil to stretnutie organizatorov zorganizovat lebo aj nasi chalani by sa niekedy radi zucastnili podujatia a mame zrovna zavody .

Súhlas (y) Na Slovensku je dosť akcií,ktoré stoja za pozornosť,fakt by bolo dobré to trošku zosúladiť. :gkf_08:
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 09 Okt 2015, 10:50

Prosím všetkých pred posledným závodom si skontrolujte priebežné výsledky za sezónu 2015 - sú už na stránke - aby ste vedeli či ešte zamakať na sebe a či už hodiť flintu do žita :gkf_10: držím všetkým palce http://www.offroadtrial.sk/images/stories/priebezne2015_1.pdf
Naposledy upravil Zuzuu dňa 22 Okt 2015, 14:54, celkovo upravené 1
<<

Robo kop

Bruchoplazník

Poslať 17 Okt 2015, 06:38

ahoj te vsetci vzhladom nato ze sa zrusil posledny pretek Bratislavsky kopec a vela posadkam by to mohlo ublizit rozhodol som sa v Seredi urobit dva preteky sucasne aby to bolo fer voci vsetkym dam tu program ktoreho sa budeme musiet drzat lebo to bude dost casovo narocne

piatok 23.10.2015

otvorenie depa
registracia
volna zabava

sobota 24.10.2015

8 00 registracia a technicke prebierky
9 30 rozprava
10 00 otvorenie sekci ......bude 5 sekcii kazda sa pojde 2krat
17 30 uzatvorenie sekci
18 30 vyhodnotenie 6 preteku
19 00 volna zabava

nedela 25.10.2015

8 30 rozprava
9 00 otvorenie sekcii.........bude 5 sekci 2 z nich sa pojdu 2krat takze budeme mat odjazdenych 7 sekci
15 30 uzatvorenie sekci
16 00vyhodnotenie

chcem vsetkych poprosit uz teraz aby sa disciplinovane spravali a jazdili vsetky volne sekcie necakali aby sme vsetko stihli samozrejme ŠTARTOVNE bude iba jedno ak niekto bude mat chut prispiet vacsiou sumou budem rad lebo ta nedela bude tiez plnohodnotne zapratavana aj vyhodnotena takze pohare a ceny musim kupit ja dufam ze to pocopite slubili sme 7 pretekov tak slub chceme dodrzat ako sa da

uz teraz sa tesime s celym organizacnym teamom.
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 19 Okt 2015, 16:33

Takze ok takto to bude mega giga super si to vymyslel aspon sa nebude uz v novembri mrznuut :). a dala som to uz aj ako info na stranku :) :gkf_10:
<<

adrenix

Trojkolkár

Poslať 20 Okt 2015, 07:36

Robo kop píše:koliduje ale ja davam kalendar prvy do eteru a vsetci ostatny ako keby sabotovali alebo neviem niekedy sme robili aj stretnutie organizatorov v tej dobe to bolo dobre moc sa nam terminy nehadali a aj preto by som rad znova skusil to stretnutie organizatorov zorganizovat lebo aj nasi chalani by sa niekedy radi zucastnili podujatia a mame zrovna zavody .

Som za zorganizovanie stretnutia organizatorov, priznam sa ze termin trialu sme si nevsimli. Za magazin 4x4life.sk sa ospravedlnujem, budeme sa snazit aby nam tie terminy nekolidovali.
Toyota LandCruiser LJ73

http://www.4x4life.sk/
<<

Robo kop

Bruchoplazník

Poslať 20 Okt 2015, 19:19

adrenix píše:

Som za zorganizovanie stretnutia organizatorov, priznam sa ze termin trialu sme si nevsimli. Za magazin 4x4life.sk sa ospravedlnujem, budeme sa snazit aby nam tie terminy nekolidovali.

my sme mali kalendár dávno na začiatku roka ale nevadi treba skutočne niekedy v decembry urobit to stretnutie aby sme zbytočne neuberali účastníkov ktorých je aj tak malo
<<

termi

Obrázok užívateľa

Špión

Poslať 26 Okt 2015, 09:58

Nefiltrované fotky tu:

http://termi007.rajce.idnes.cz/24.10.2015_MSR_offroadtrial_Sered/

Ďakujem organizátorom za pretek, výborne som sa bavil :drive:
Cestu si nájdem, alebo spravím.
Malá jedovatá Vitara
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 27 Okt 2015, 18:30

Aj ja sa pripajam a krasne dakujem v mene celeho Silver teamu za prekrasny pretek teda dva preteky spojene v Seredi. Vsetko vyslo na jednicku pocasie ako z katalogu, krasne trate, super bufet po ruke, nadherne pojazdenie, super zapolenia az do poslednej chvile, super zazitky pre divakov proste krajsiu, lepsiu bodku za offroad trialovou sezonou sme si uz ani nemohli zelat. Tebe Termi vdaka za fotecky vidim ze mam uz zastupcov kvalitnych to ma tesi, dufam si medzi nimi najdu vsetci fotky k plnej spokojnosti. Krasa a vdaka ti za snahu viem ze aj to fotenie je riadna makacka preto sa sklanam pred tebou. Sykymu za videjka samozrejme tiez.

Dakujem vsetkym tak isto za celu sezonu 2015 ktora tak isto bola cela skvela a kvalitna, naj vdaka patri zakladatelovi offroad trialu na Slovensku, ktory treba si uvedomit ze vydrzal uz 5 ty rok organizovat Majstrovstva Slovenska - hoci vsetci velmi dobre vieme ze je to cesta trnista a plna nastrah, problemov, vsetko to vybavit od povoleni, cez komisarov, cez trate, cez sponzorov, cez ceny proste je za tym vela vela mravencej prace ktoru si treba uvedomit ze ak si chceme Majstrovstva na takejto urovni uzivat musi niekto urobit a preto aj toto opat pisem a opat chcem vyjadrit velku vdaku, poctu a uctu a chcem zazelat vela chuti do buduceho roka. Myslim ze teraz nevravim iba v mene Silver teamu ale komplet sa vsetkých zavodnikov, komisarov, organizatorov a proste vsetkych co sa okolo slovenskeho offroad trialu tocia nejakym sposobom. Do buducna prajem vela chuti, vela ochotnych ludi okolo seba a veeela sponzorov, ktori uz za tie roky musia vidiet ze investovat sa do tohto sportu ktory kvitne kazdym rokom sa oplati. /re"" :YMAPPLAUSE:

Tak isto vdaka komisarom, za celorocnu stavbu trati, za celorocne rozhodcovanie v akychkolvek podmienkach lebo je to tak isto velmi narocne v tych horucavach, v dazdi, v zime, vo fujavici byt vonku nemoct sa schovat nikam, aj napriek unave behat hore dole po kopcoch ( viem ked fotim ako vecer umieram na nohy) proste obrovska vdaka aj im. /re"" :YMAPPLAUSE:

Velikanska gratulacia novym Majstrom, vicemajstrom a aj vicevice majstrom Slovenska pre rok 2015, lebo odviedli krasnu pracu na tratiach a aj v garazach. Obrovska ucta a pocta. Ale tak isto aj ostatnym sutaziacim lebo vsetci ste skveli bojovni ale hlavne nebojacni a soferi na najvyssej urovni lebo taketo tereny zdolat to musi byt len macher. /re"" :YMAPPLAUSE:

Vdaka aj vsetkym organizatorom, ze sa nebali a sli do organizacie, vdaka vsetkym terajsim sponzorom za krasne ceny a podporu tohto sportu a ze si uvedomili ze je hodny podpory. /re"" :YMAPPLAUSE:

Dufam som nikoho nevynechala. Proste ste vsetci skveli, lebo bez vas by Slovensky offroad trial nikdy nevznikol, nebol a netrval. VDAKAAAAA. Krasne si uzite zimnu trialovu pauzicku, sup ho do garaziciek kutit makat aby sezona 2016 bola este krajsia ako tato, verim ze bude. Moje clanky som vzdy koncievala vetou Trialu zdar priatela ..tak myslim ze sa to hodi aj teraz. Bolo mi cest pre vas pracovat v sezone 2015. Tesime sa na vsetkych na vyhodnoteni sezony 2015 a slavnostnom odovzdavani cien. /ví""

Vysledky 6.pretek MSR offroad trial Sered:

1.zavod: http://offroadtrial.sk/images/stories/MSR2015_Sered_1.zavod.pdf
2.zavod: http://offroadtrial.sk/images/stories/MSR2015_Sered_2.zavod.pdf
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 06 Nov 2015, 17:06

Späť na Eurotrial

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia