FAQ  •  Registrovať  •  Prihlásenie

TRIALOVA SEZONA 2016

<<

Robo kop

Bruchoplazník

Poslať 29 Okt 2015, 13:56

TRIALOVA SEZONA 2016

chcel by som touto spravou poprosit a informovat vsekych zainteresovanych nech sa pridaju do diskusie, aby bolo jasne ze od januara nastanu urcite zmeny v kategorii soft moj napad a myslienka je asi taka aby ozaj bola volna kategoria lebo softaci to cele zle pochopili tato kategoria bola vytvorena ako startovacia ,ale takmer vsetci v nej ostali do dnes.Preto navrhujem SOFT nechat softom nech si jazdi a funguje dalej ako kategoria aj so vsetkymi pravidlami ake ma .Vytvoril by som dalsiu kategoriu volala by sa napriklad HOBBY a v nej budu tak isto pravidla ako v Softe aj brany akurat ze ju budu moct jazdit auta s STK a ŠPZ bez portalovych naprav ,skratenych karoserii a samozrejme bez viditelnych uprav ktore jazdu zjenudusuju a stavaju sa bezkonkurencne.skor by som navrhol ze tito hobici budu mat na sekciu 1,5 nasobok casu budu moct pouzit hi lift aj navijak spolujazdec bude moct ukazovat soferovi aj zvonka samozrejme ked sadne naspat do auta musi byt priputany .Proste aby si ozaj siroka verejnost mohla skusit tento krasny sport a mohla si aj zasutazit vo vyrovnanej zostave.

ps toto je len prvy nastrel skuste mi tu pomoct vytvorit ozaj kategoriu ktora bude transparentna a ludi bude bavit aby mali chut jazdit .

dakujem
<<

tulo

Obrázok užívateľa

Spolujazdec

Poslať 02 Nov 2015, 22:49

Re: TRIALOVA SEZONA 2016

cafte,

vahal som ci reagovat, som tu sluzobne jeden z najmladsich...

Ak pribudne nova kategoria nic sa nevyriesi... Mozno by som jazdcov s roznymi autami motivoval nejakym bonusom, aby presli do realnych kategorii, bonus=hendikep ako pri golfe... Cim viac odjazdenych pretekov, tym nizsi hendikep a teda viac skusenosti... Ale toto je tema na diskusiu pre vsetky kategorie... Ak to dame v originaloch bez navijakov a navigacie tak myslim ze "civilne" auta to potrebovat nebudu... Ved sme takmer rovnaki ;)) Ci? ;))

Aj tak su vacsinou branky rovnake, len inym smerom, v sobotu tak a v nedelu opacne... Az na vynimky ked to tak mame s PM-kami vid Brezno :gkf_05:

A neberte to pls ako provokaciu :drive:
<<

tulo

Obrázok užívateľa

Spolujazdec

Poslať 02 Nov 2015, 23:02

a dalej.. K tomu hendikepu... Napriklad novacik ma cuvanie v originaloch napr za 1 bod bez rozdielu razvoru naprav... Alebo zvalenu ma napr za 20.... Takto sa da postupovat vo vsetkych kategoriach, otazka je kto to vsetko ustrazi... Sami viete (a uz viem aj ja) ze odoperovat bezny pud sebazachovy trva relativne dlho a clovek ukaze ci na to ma alebo nie... Mylim sa? A tie cisla su z brucha...
<<

Robo kop

Bruchoplazník

Poslať 04 Nov 2015, 07:22

dakujem za pripomienku ale ja si myslim ze staci urobit zmeny v kategorii soft ci?

Späť na Eurotrial

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia