FAQ  •  Registrovať  •  Prihlásenie

7.pretek MSR offroad trial Valča 30.9.-1.10.2017

<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 18 Sep 2017, 16:15

7.pretek MSR offroad trial Valča 30.9.-1.10.2017

Srdečne pozývame na 7.pretek MSR v offroad triale ktorý sa bude konať v termíne 30.9.-1.10.2017.

Obrázok
<<

Robo kop

Bruchoplazník

Poslať 27 Sep 2017, 08:58

Re: 7.pretek MSR offroad trial Valča 30.9.-1.10.2017

pripravy su v plnom prude pocasie vybavene bude sa naco tesit nech sa paci dojdite sa vsetci pokochat a pofandit bude jazdit aj americka bugina MISKA s novym jazdcom v prototypoch :gkf_10:
<<

Robo kop

Bruchoplazník

Poslať 02 Okt 2017, 09:02

opat krásny víkend za nami perfektná akcia zo vsetkym co k tomu patri dakujem martinskemu offroad klubu aj Lubovi aj vsetkym co pomohli bolo uzasne aj pocasie aj trate a samozrejme aj partia
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 06 Okt 2017, 11:05

Aj ja chcem podakovat za organizaciu krasneho preteku vo Valci vsetko bolo super nachystane za co vsetkym 1 s * pocasie nadherne ucast mnohopocetna sily si pomerali posadky zo Slovenska, Ciech aj Madarska. Tesim sa ze Elino nas opat ozil a ze pekne reprezentovat urobil mi mega radost. (vdaka vsetkym ktori sa pricinili ze opat ozil a to Ivovi za opravu a Robovi za poskytnutie nahradneho dielu - vrucna vdaka obom). Dalej chcem podakovat za vyborne obcerstvenie v podobe vybornych palaciniek ( Robertovi Kralovi) boli neskutocne a dobre padli, za masko a klobasky Ingrid a Karcimu Feherovcom, za vyborne langose Gabike.
Velke podakovanie patri Martuske Turcanovej ktora nas milo prekvapila ked podakovala vsetkym posadkam ktore reprezentovali na Eurotriale v Anglicku a pripravila nam nadherne prekvapenia v podobe nadhernej a chutnej torty a prezentov. Dakujeme krasne a odkazujeme ze aj nam s vami tam bolo uzasne a na tento prekrasny zazitok nezabudneme do konca zivota a aj ja som hrda ze som tam s vami mohla byt bolo mi velmi prijemne.
Este by som chcela privitat novu posadku na offroad triale z Brhloviec, ktori sa namakali a postavili si zavodak.Tesime sa ze nam clenovia pribudaju a velmi si to vazime a prajeme im vela zdaru a úspechov.

PS:co mna osobne zamrzelo je ze sa mi dostalo do usi ze partia ktora jazdila trophy ( ktora prebiehala zarovno Majstrovstiev Slovenska v offroad triale riesila zbytocne veci kto s akym autom preteka a ze niekam nepatri a podobne. Nebudem menovat ale chcem len poprosit kazde odvetvie offroadu ma svoje specifika a ma proste auta ktore sa na dany tip offroadu hodia viac a menej. je Naozaj od veci aby niekto toto posudzoval a vyhanal doslova ludi z akcie. Kazdy jazdi s tym co mu vyhovuje, na co ma financne prostriedky tak fakt prosim nerieste to a nestarajte sa do toho. taketo spory na offroad triale nikdy neboli lebo u nas je vitany uplne kazdy keby aj na rakete prisiel. Dakujem za pochopenie. Kazdy si jazdite co chcete a s cim chcete a nestarajte sa dakujem za pochopenie.
<<

Mirec01

Spolujazdec

Poslať 08 Okt 2017, 23:01

Zuzuu píše:Este by som chcela privitat novu posadku na offroad triale z Brhloviec, ktori sa namakali a postavili si zavodak.Tesime sa ze nam clenovia pribudaju a velmi si to vazime a prajeme im vela zdaru a úspechov.

PS:co mna osobne zamrzelo je ze sa mi dostalo do usi ze partia ktora jazdila trophy ( ktora prebiehala zarovno Majstrovstiev Slovenska v offroad triale riesila zbytocne veci kto s akym autom preteka a ze niekam nepatri a podobne. Nebudem menovat ale chcem len poprosit kazde odvetvie offroadu ma svoje specifika a ma proste auta ktore sa na dany tip offroadu hodia viac a menej. je Naozaj od veci aby niekto toto posudzoval a vyhanal doslova ludi z akcie. Kazdy jazdi s tym co mu vyhovuje, na co ma financne prostriedky tak fakt prosim nerieste to a nestarajte sa do toho. taketo spory na offroad triale nikdy neboli lebo u nas je vitany uplne kazdy keby aj na rakete prisiel. Dakujem za pochopenie. Kazdy si jazdite co chcete a s cim chcete a nestarajte sa dakujem za pochopenie.

Mozes to prosim ta blizsie opisat co sa stalo pre tych ktori tam neboli?a zaujma ich to!!
Bude sa konat stretnutie asi koli tomuto v novembri tak by ma zaujmalo co sa dialo, vcom je problem?
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 09 Okt 2017, 16:17

Mozes to prosim ta blizsie opisat co sa stalo pre tych ktori tam neboli?a zaujma ich to!!
Bude sa konat stretnutie asi koli tomuto v novembri tak by ma zaujmalo co sa dialo, vcom je problem?[/quote]

V kocke prisla nova posadka na aute ktore si chalani fakt poctivo kutili doma a tesili sa ze po prvy krat si vyskusaju offroad trial a zozali posmech a hodnotenie auta ala ze taky trapas auto na offroad nepatri a ze co s tym chcu a pod. Vies mne nejde o to teraz tu ludi menovat a ani nebudem nechcem ani aby sme sa tu dotahovali ako deti v skolke ze no no no ty a ty si to a to urobil preto nemienim nikoho menovat. Nejde mi ani o to niekoho tu vykricat ani nepotrebujem aby sa niekto omluval, lebo predpokladam ze to cele vzniklo asi v situacii ze mali ludia uz co to vypite. ako kludne sa k tomu stretnite a kludne si to povedzte ale nie preto aby sa to vysetrovalo a sudil dany clovek, ludia, lebo ten kto to bol to dobre vie co a komu povedal a napisala som to tu len a len z jedineho dovodu nie ho tu vykticat ale nech si to uvedomi a aj vsetci ostatni ze naozaj nikomu myslim neprinalezi sudit iných auta. Vieme vsetci co offroad a nech je hocaky jazdime ze ludi je malo a sme naozaj radi ak hockto je nadseny a rozsiri rady offroadakov. Tak isto velmi dobre vsetci vedia kolko je roboty a casu v garazi a kolko penazi to stoji aby sa jazdit mohlo..ja som sice zena ale nemalo casu som stravila v garazi lebo ma to bavi aspon asistovat a sledovat to a velmi dobre viem ze je to mravencia praca ak si samozrejme niekto ten zavodak neda postavit na zakazku ale takych stastnych povedzme si je malo. Vacsina dava do toho svoj cas, svoje peniaze a svoju chut a uz sa vidi na trati. Ci uz na triale, ci uz na trophy, ci uz hockde. A je naozaj smutne ak toto nadsenie si vzajomne budeme uberat. Nie kazdy ma na spickove zavodaky, nie kazdy ma moznosti ale my sme v offroad triale schvalne urobili triedu Soft v ktorej sme sa otvorili ludom prave v tomto ze maju uplne volne podmienky nemusia mat ziadne speci vybavy, ziadne navyjaky a pod. Dali sme moznost ludom si aj na sériových autach alebo autach s mensimi upravami si skusit co to ten offroad je a aj trial a sme doslova stastni za kazduckeho jedneho co ma o to zaujem. Ako som uz vravela kazde odvetvie offroadu si vyzaduje svoje a to je na tom krasne. Niekto ma viac niekto menej ale vsetkych spaja ta chut a ta laska a ta off pozitivnost a to je na tom krasne. A preto nesudme sa podla toho kto s cim jazdi lebo to nie je dolezite. Dolezite je ze mame vsetci krasne hobby a kazdy si ho preziva a uziva a jazdi po svojom. O to cele slo. Skutocne nechcem nikoho sudit konkretne. ten koho sa to tyka vie a verim ze sa uz taketo nebude stavat lebo sa len zbytocne uberame o to krasne. To je cele k tomu. nejde tu o hadky, spory, upodozrievania. Len uvedomme si vsetci ze kazdy sa tesime a jazdime si s tym co mame potom problem nebude v nicom. dakujem
<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 09 Okt 2017, 16:33

<<

termi

Obrázok užívateľa

Špión

Poslať 12 Okt 2017, 16:16

Ahojte,

super pretek, trate masakrálne, prepotil som kombinézu.. .a nie raz :)

Fotky zľahka filtrované zde:
http://termi007.rajce.idnes.cz/30.09.2017_Valca_MSR_MCR_Offroadtrial/
Cestu si nájdem, alebo spravím.
Malá jedovatá Vitara
<<

Kapo

Obrázok užívateľa

gazikár

Poslať 13 Okt 2017, 17:34

Úžastné fotky.Viem že sa extrém fotkou zachytáva ťažko. To sú zväčša aj stromy nakrivo. Ale toto je skoro ako naživo.
A príde mi, že ste tam ani nejazdili, ale ste sa tam len válali. :gkf_05:
„Keď ráno vstaneš, poďakuj za ranné svetlo, za svoj život a silu. Poďakuj za jedlo a za radosť zo života. Ak nenachádzaš dôvod k vďake, hľadaj chybu sám v sebe."
(Tecumseh, Shawnee)

LC HDJ 80, GR, PV3S S3 HR3001, gaz69....
<<

tulo

Obrázok užívateľa

Spolujazdec

Poslať 13 Okt 2017, 22:10

no ja som sa vykotil na "rovine" :D
<<

Tonda Kofola

Spolujazdec

Poslať 22 Okt 2017, 22:17

<<

Zuzuu

Obrázok užívateľa

Bruchoplazník

Poslať 23 Okt 2017, 19:12

:YMAPPLAUSE:

Späť na Eurotrial

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia